Tikties ar savu elku klātienē!

Tikties ar savu elku klātienē!

Šāda iespēja jau otro gadu tika dota ar Kristapu Porziņģi,   banka «Citadele» organizētajā pasākumā  «Elektrum» Olimpiskajā centrā.

No visas Latvijas 55 sporta skolām uz pasākumu ieradās 250 jaunie basketbolisti, lai smeltos iedvesmu trenēties un sasniegt labus rezultātus.

No Talsu novada Sporta skolas arī šogad devās pieci audzēkņi – Kārlis Šķiliņš,  Rūdolfs Brūns, Mārcis Veliks, Matīss Vēvers  un Katrīna Keita Krivenko.

Kristaps Porziņģis atbildēja uz bērnu jautājumiem un komentēja, ka sasniegt sapni var ar smagu darbu un apņēmību dodoties uz nosprausto mērķi. Papildus sportiskajām aktivitātēm ar Porziņģi, jauniešus uzmundrināja arī karsējmeiteņu priekšnesumi, repa izpildītāji Reiks un Fakts, kā arī iesildīšanos organizēja Renārs Zeltiņš.

Mazos censoņus interesēja visdažādākās lietas par sportistu – sākot ar to, kas ir viņa elki, beidzot ar diezgan privātām lietām. Piemēram, kāds ir Kristapa kājas izmērs un, vai viņam ir draudzene. Pats Porziņģis atklāj, ka viņam šis pasākums nozīmē daudz un prieks bērnu sejās dod viņam enerģiju iet tālāk. “Sajūtas ir nereālas, tas vien, ka tik daudz bērnu un tik daudz vecāku ir atbraukuši, tas jau vien man ir liels prieks un liels pagodinājums un, redzot bērnu sejas, cik viņi ir priecīgi  spēlēt viens pret vienu – es no tā gūstu prieku un enerģiju,” sacīja ”Knicks” zvaigzne.

Jauniešu interese par basketbolu Latvijā aug. Par to liecina VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas statistika – šogad līgā piedalījušies 6042 sportistu, kas ir gandrīz par 400 dalībniekiem vairāk nekā pērn. Pieaudzis arī dalībnieku un komandu skaits ikgadējās jauniešu sacensībās «Kārums kauss» – šogad pirmajā posmā, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, tas bija par 23% lielāks. Talsu novada Sporta skolas audzēkņi pagājušajā sezonā  VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas čempionātā piedalījās visās vecuma grupās.

Talsu novada Sporta skolas

direktora vietniece administratīvajā darbā

Anda Bajāre

KP6

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts