“Tautas bumbas” spēles Talsu sporta hallē

“Tautas bumbas” spēles Talsu sporta hallē

lsfp_logo

Ar Latvijas sporta federāciju padomes atbalstu Talsu sporta hallē notika Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde “Tautas bumbā” .11.01.2017.g. hallē pulcējās  Talsu, Dundagas un Rojas novadu  skolēni, lai sacenstos   spēlē  “Tautas bumba .  Pieteicās 13 zēnu un 11 meiteņu komandas, pavisam 222 dalībnieki. Vispirms spēles notika  divās apakšgrupās. Pirmās divas  labākās komandas katrā apakšgrupā vēlreiz tikās  finālā.

Meiteņu konkurencē par 1.-2.vietu  finālā  cīnījās  Talsu sākumskolas  un Rojas vidusskolas komandas. Talsu sākumskolas meitenes pieveica  Rojas komandu un  kļuva par sacensību uzvarētājām, un izcīnīja 1.vietu. Talsu sākumskolas komandā  spēlēja –D.Andersone, A.Balode, D.Lubgāne, P.Eglīte, E.Birgere, L.Eglīte, M.Gruika, K.Smildzēja, K.Stīpniece, S.Lubgāne.

Rojas vidusskolas meiteņu komanda ieguva 2.vietu. Rojas komandā spēlēja –D.Liepa, E.Kirilova, K.Dinsberga, N.Leitarte, A.Gaile, T.Bernāne, P.Fjodorova, M.Rūmniece.

Par 3.-4.vietu  cīnījās Valdemārpils vidusskolas un Lībagu sākumskolas  meiteņu komandas. Valdemārpils vidusskolas meitenes  uzvarēja Lībagu sākumskoluun ieguva 3.vietu. Valdemārpils vidusskolas meiteņu  komandā spēlēja- K.Grīnberga, L. Matisone, Ž.Šeja, K.Indriksone, V.Šmite, G.Širova, S.Zdanoviča, S .Buce, P. Paulovska. 4.vietu izcīnīja Lībagu sākumskola. Tālākās  vietas tika dalītas:

5.-6.vietā- Talsu 2.vsk ., Vandzenes p-sk., 7.-8.vietā –Talsu p-sk., Talsu Kristīgā vsk., 9.-11.vieta – Laucienes p-sk., Virbu p-sk. ,Dundagas v-sk.

Zēnu konkurencē par 1.-2.vietu tikās Dundagas vidusskolas un Kristīgās vidusskolas zēni.

Dundagas vidusskolas komanda izcīnīja 1.vietu. Dundagas komandā spēlēja- N.Kārklevalks, K.Trūlis, R.Blumbergs, E.Neifelds, M.Zumbegs, I.Asars, A.Grubenbergs, R.Jasinovičs, E.Alkšbirze, R.Ludeviks.

Talsu Kristīgās vidusskolas zēni izcīnīja 2.vietu. Talsu Kristīgās vidusskolas komandā spēlēja – K.Bērziņš, K.Irbe, D.Volfs, V.Ross, A.Vilnis, A.Kviesis, K.Šķiliņš, M.Vēveris, D.Panteļejevs.

Rojas vidusskolas zēni ieguva 3.vietu.Rojas komandā spēlēja – P. Alkšbirze,Ģ .Kirilovs, A.Andersons, R.Auniņš, I.Kiršteins, E.Blumbrgs, K.Feldbergs, R.Zūbergs.4.vietā – Valdemārpils v-sk. Tālākās vietas tika dalītas.

5.-6.vietā –Lībagu sākumskola, Talsu sākumskola;  7.-8.vietā –Talsu pamatskola, Talsu 2.v-sk.; 9.-10.vieta-Sabiles v-sk., Virbu p-sk; 11.-12 .vietā – Vandzenes p-sk., Laidzes p-sk.; 13.vietā- Laucienes p-sk.

Paldies Talsu pamatskolas sporta skolotājam Aivaram Lakstīgalam un Talsu pamatskolas audzēkņiem par raito un precīzo spēļu  tiesāšanu .

4.februārī Liepājas novadā Grobiņā notiks Kurzemes reģiona skolēnu sacensības “Tautas bumba”. Talsu novadu pārstāvēs uzvarētāju komandas – Talsu sākumskolas sporta skolotājas Sandras Zvirgzdiņas meitenes, bet zēniem Dundagas novada Unas Silas audzēkņi.

18.01.17. tiekamies Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāle skolēnu  florbola sacensībās (2003.-2004.g. dz.)zēniem.

O.Vežuka. Talsu NSS metodiķe. 12.01.17.

Tautas bumba 2017.g. rezultāti

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts