Talsu volejbolisti izcīna tiesības startēt Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Talsu volejbolisti izcīna tiesības startēt Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Nedēļas nogalē, 25. un 26.maijā Kuldīgā un Koknesē norisinājās Latvijas Jaunatnes olimpiādes atlases turnīrs zēnu un meiteņu komandām.

Kuldīgā U-17 meiteņu komandu konkurencē par tiesībām piedalīties Latvijas Jaunatnes olimpiādē,  uzvarot Kuldīgas  un Aizputes komandas  ar rezultātu 3:2 un Gulbeni ar rezultātu 3:0, mūsu meitenes šo iespēju ieguva.

Arī mūsu zēnu U-19 komanda Koknesē izcīnīja vietu finālā. Ar rezultātu 2-3 zaudēja Koknesei, 0-3 Rīgas volejbola skolai un 3-1 uzvarēja Liepājas sporta spēļu skolu.

Latvijas Jaunatnes olimpiāde notiks 5.,6.,7. jūlijā Jelgavā, kur zēnu komandu konkurencē par medaļām cīnīsies Daugavpils, Jēkabpils, Kokneses, Rīgas, Kuldīgas un Talsu komandas.

Talsu novada Sporta skolas U-17 meiteņu komandā spēlē Paula Liepiņa, Patrīcija Palameika, Anete Švēde-Grīnberga, Alise Erdmane, Gerda Matisone, Undīne Simbirceva un Līva Učelniece, bet U-17  zēnu komandā spēlē: Gustavs Freimanis, Toms Kalniņš, Kristers Tauriņš, Rainers Leitarts, Markuss Jansons un Dāvis Alkšbirze.

Talsu NSS volejbola treneris Aivars Pekmans, Reinis Kalniņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts