Talsu volejbolistēm ievērojami panākumi

Talsu volejbolistēm ievērojami panākumi

Apsveicam Keriju Vilsoni (Talsu NSS/MSĢ), kura Latvijas U-17 komandas sastāvā izcīnīja  EEVZA bronzas medaļu Eiropas čempionāta kvalifikācijā!
Čempionāta spēles norisinājās no 6. līdz 10. decembrim Daugavpilī. Latvijas meiteņu valstsvienība, uzvarot Igaunija, Lietuvu un Gruziju ar 3-0, bet zaudējot Ukrainai un Polijai
0-3, ieguva trešo vietu un EEVZA bronzu, kā arī iekļuva Eiropas čempionāta kvalifikācijas otrajā kārtā.
Ar labiem panākumiem 11. decembrī  Talsu novada sporta skolas volejbolistēm aizritēja dalība Latvijas jaunatnes čempionāta U-12 un U-17 grupu spēles Mārupē un Cēsīs.
U-12 spēlēs Talsu novada Sporta skolas komanda ar rezultātu  2-0 uzvarēja Tukuma Sporta skolas 1 .un 2. komandu, ar  Mārupes Sporta centra 1.komandu nospēlēja 1-1, bet zaudējums  Mārupes Sporta centra 2. komandai. Komandā spēlēja: Elīza Evelīna Balode, Luīze Čiekure, Džesika Fībiga, Heidija Fībiga,  Marta Rozenberga,  Signe Podkalne. Komandas treneris Aivars Pekmans. Paldies Mārcim Podkalnam par palīdzību!
Savukārt,  U-17 komandu spēlēs Cēsīs  Talsu novada Sporta skolas volejbolistēm divas uzvaras!  Ar 3-0 uzvara pār Rīgas volejbola skolas 3.komandu un Rēzeknes DJSS komandu.  Komandā spēlēja: Vanesa Goba, Santa Lubgane, Rūta Skujiņa, Selīna Zēles, Evelīna Freiberga, Elēna Reneslāce, Laura Rozenfelde, Megija Anna Stumbre, Annija Anna Učelniece. Komandas treneris Aivars Pekmans.

Arī sieviešu volejbola komandai “Talsi” 10.decembrī panākumi  iesākot  otro apli Entuziastu volejbola līgā. Ar 3:0 uzvarot komandas “Ventspils” un  “VICTORY”. Otrajā aplī palikušas četras spēles, un pēc tam sāksies play-off.

 

Aivars Pekmans
Talsu novada Sporta skolas

volejbola treneris

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts