“Talsu velokross 2016” pirmais posms noslēdzies

“Talsu velokross 2016” pirmais posms noslēdzies

Š.g. 29.maijā Talsos notika riteņbraukšanas sacensības “Talsu velokross 2016” 1.posms, kuras organizēja Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrs sadarbībā ar Talsu novada Sporta skolu un Talsu pakalnu sporta klubu.

Saulainajā svētdienas dienā gandrīz 100 dalībnieki pulcējās pie Talsu sporta halles, lai pierādītu sevi velokrosa trasē.

Sacensības iesāka jaunākie dalībnieki – 2012.un 2013.gadā dzimušie zēni un meitenes. Vislielākās emocijas, protams, bija bērnu vecākiem un līdzjutējiem. 1.vietu zēniem ieguva Marks Valters Cerauksts, 2.vietā aiz sevis atstājot Martinu Lūsi, bet kā 3.šo distanci veica Martins Lāže. Meiteņu M-2 grupā 1.vietu izcīnīja Estere Vanaga, 2.vietā – Rūta Šķiliņa, bet 3.vietā – Kate Pretice.

Otrie trasē devās 2009.-2011.g.dz. jaunie riteņbraucēji. Zēniem 1.vietu ieguva Ričijs Janukovičs, 2.vietā Kristers Znotiņš, 3.vietā – Ivars Ķiepe. Meitenēm 1.vietā – Diāna Spruģevica, 2.vietā – Kate Balode, 3.vietā – Kate Lielmane.

Kā trešie sacensībās devās 2007. un 2008.g.dzimušie bērni, kuriem distance jau bija 1 km. 1.vietā zēniem -Kristers Doniņš, 2.vietā – Dairis Damškalns, 3.vietā Kārlis Dēliņš. Meitenēm 1.vietā Luīze Krišmane, 2.vietā – Anhela Lūse, 3.vietā – Madara Leinarte. Visi bērni šajās grupās tika apbalvoti ar medaļu par piedalīšanos sacensībās.

Zēni un meitenes vecumā no 2004.-2006.g.dzimušie sacensībās veica 1 lielo velokrosa apli, kura garums ir gandrīz 3 km. Trase bija velokrosam atbilstoša – ar kalniem, lejām, stigām, dažādiem šķēršļiem un pasakainiem dabas skatiem visapkārt. Šajā grupā meiteņu konkurencē 1.vietu ieguva Karīna Bernāne, 2.vieta – Karlīnai Dēliņai, bet 3.vieta Katei Gitendorfai. Zēniem bija daudz lielāka konkurence un 1.vietu izcīnīja Gusts Lapiņš  no Kuldīgas, aiz sevis atstājot Talsu NSS audzēkņus 2.vietā – Raineru Balodi, bet 3.vietā – Kristoferu Sideļski.

Jauniešu grupā meitenēm piedalījās viena dalībniece, Talsu NSS audzēkne Viktorija Spruģevica, kurai līdz ar to arī 1.vieta. Jauniešiem konkurence lielāka – 12 dalībnieki. Grupā nepārspēti palika Talsu NSS Biatlona nodaļas audzēkņi 1.vietā Renārs Birkentāls, 2.vietā -Aksels Bresme. 3.vietu izcīnīja Tomass Grintāls no Pastendes.

4 apļus – garāko distanci  veica vīrieši un sievietes Tautas brauciena grupā. Vīriešiem 1.vieta Naurim Birkentālam, 2.vieta Reinim Korsūnovam, 3.vieta – Mārcim Pērkonam. Sieviešu konkurencē 1.vietā – Anna Ošiņa, 2.vietā – Agnese Brūvere, 3.vietā – Marina Bulkina.

Veterānu grupā nepārspēts palika Almants Kalniņš, 2.vietā  Guntars Sideļskis un 3.vietā – Jānis Rotkups.

Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem īpaši: Andim Astrātovam, SIA “IceBerry”, SIA “KlintsBūve”, Sia “Grandios”, Talsu novada pašvaldībai, SIA “Talsu Namsaimnieks”, Talsu novada Sporta skolai, Guntaram Sideļskim.  Uz tikšanos nākamajā pasākumā!

Tiesneši Linda Bresme, Laura Buraka

Talsu velokross 2016 REZULTĀTI(1)

13239275_1747023952176549_6934318735771178256_n DSC05712 DSC05703 DSC05576  Foto Kitija Saleniece

Vairāk foto :  https://goo.gl/photos/Rkk42etFhpVrJfer8

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts