Talsu U-8 grupas futbolisti – Kurzemes zonas ČEMPIONI!

Talsu U-8 grupas futbolisti – Kurzemes zonas ČEMPIONI!

WP_20150314_035

Sestdien, 14.martā, Grobiņā notika Latvijas čempionāts futbolā telpās, Kurzemes tūre pēdējais posms. Līdz šim mūsu puiši startēja ļoti pārliecinoši. Tikai vienu reizi ar vienu vārtu pārsvaru zaudējām un vienu spēli noslēdzām ar neizšķirtu rezultātu.

Mūsu mazie futbolisti, protams, brauca pēc uzvaras. Pirmā spēle bija pret Liepājas komandu. Puiši sāka mazliet bailīgi, bet jau drīz iespēlējās un ņēma spēles vadību savās rokās. Tikko no slimošanas atgriezušos uzbrucēju Emīlu Zaperecki, treneris šoreiz izvēlējās likt ne tikai uzbrukumā, bet arī aizsardzībā. Arī tur Emīls spēlēja pārliecinoši. Kā vienmēr aktīvs bija uzbrucējs Dans Daniels Pētersons. Pirmajā spēlē uzvara ar 5: 1.

Pēc divu spēļu starplaika, un vecāku uzmundrināti, zēni devās cīnīties ar Grobiņas komandu. Šoreiz uzvara nāca viegli. Pāris pārliecinošu sitienu izdevās aizsargam Tomam Bodniekam, kurš bumbu vārtos raidīja pat no laukuma vidus. Uzbrukumā šajā spēlē, pirmo reizi, spēlēja Krišs Laursons, kurš parasti spēlē aizsarga pozīcijā. Savu pirmo spēli aizvadīja Artūrs Jesinevičs, bet jau otro reizi spēli uzbrukumā izmēģināja Andrievs Sniedziņš. Uzvara otrajā spēlē ar 10: 2.

Priekšā bija grūtākā spēle – pret otru Liepājas komandu. Zēni mazliet baidījās izdzirdot, ka jāspēlē pret Liepāju, jo vienīgā zaudētā sezonas spēle bija pret Liepāju. Arī šoreiz spēle nesākās ar pārliecinošu mūsu spēlētāju vadību. Spēlē aktīvi iesaistīties vajadzēja mūsu aizsargiem Kārlim Freimanim un Danielam Kreicbergam, kurš, nomainot Emīlu Zaperecki, šajā spēlē spēlēja arī uzbrukumā. Tomēr uzvara arī šajā spēlē ar 2:0.

Pēdējā šīs sezonas spēle bija pret Durbes komandu. Vecāki ik pēc katru vārtu gūšanas aktīvi izmantoja iespēju savus puikas paslavēt un spēle noslēdzās ar uzvaru 5:0!

 

Sezonas kopvērtējumā

Talsu U-8 grupas futbolisti ir

Kurzemes zonas ČEMPIONI!

Zēni tiešām labi apguvuši dažādas spēles taktikas un tāpēc ir nopelnījuši braucienu uz futbola turnīru Slovākijā. Lai šis brauciens izdotos un būtu kā balva par labo sezonas darbu, pašaizliedzīgi rūpējas treneris Sergejs Uvarovs un mazo spēlētāju vecāki, atbalstot braucienu finansiāli un piesaistot dažādus atbalstītājus.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts