TALSU Pilsētas svētku naktsskrējiena REZULTĀTI

TALSU Pilsētas svētku naktsskrējiena REZULTĀTI

Capture

 

Jūlija sākumā notika Talsu pilsētas svētki jeb “Vasaras vidus svinēšana”! Svētku ietvaros notika dažādas aktivitātes, kurās arī Talsu novada Sporta skola piedalījās, piemēram, Bērnu pļava – bildes varat aplūkot mūsu facebook.com profilā. Ik viens bērns varēja nākt uz piedalīties Sporta skolas treneru izveidotajās stacijās, lai izmēģinātu savus spēkus 7 dažādos sporta veidos. Vairāki bērni, kuri vēl nav Sporta skolas audzēkņi, uzrādīja tiešām pārsteidzošus rezultātus sporta stacijās, tādējādi atklājot sevī talantus un prasmes nākotnes sportista karjerai. Šajā pasākumā Sporta skola dalījās uzlīmes, katram kurš pamēģināja kādu sporta veidu. 

Tās pašas dienas vakarā, 5.jūlijā, Sporta skolas administrācija, treneri, audzēkņi un vecāki pulcējas svētku gājienam, bildes aplūkojamas sadaļā “GALERIJAS”.

Taču, dienu pirms nu pat aprakstītajiem notikumiem, Talsu pilsētas iedzīvotājiem un visiem bija iespēja piedalīties “Naktsskrējienā 2014”. Tā nu 4.jūlijā vakarā, ap plkst. 23:00, pie Talsu Tautas nama sāka pulcēties ievērojams skaits cilvēku, kuri vēlāk skrēja katrs savu izvēlēto distanci. Tā kā Talsu novad Sporta skola bija galvenais organizators attiecībā par “Naktsskrējienu 2014”, tad lūk arī apkopoti skrējieni rezultāti: Rezultāti 2014 naktsskrējienam

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts