“Talsu NSS/Krauzers U11” izcīna Latvijas čempionāta bronzu!

“Talsu NSS/Krauzers U11” izcīna Latvijas čempionāta bronzu!

Latvijas čempionātā florbolā U11 grupā, komandas aizvadīja divu apļu turnīru, pēc kura labākās piecas vienības iekļuva finālturnīrā, kur sākot visu no nulles aizvadīja vēl divas spēles katra ar katru. Pirmspēdējā posmā Grobiņā, Liepājas “Kurši” bija iekrājuši 13 punktus, “Talsu NSS/Krauzers U11” 11 punktus, “Ķekavas Bulldogs” 8 punktus, “CPSS/Lekrings” 7 punktus, bet “FS Masters/Ulbroka” pie punktiem pagaidām nebija tikuši. Līdz ar to teorētiski par čempionu titulu varēja pacīnīties jebkura no pirmajām četrām komandām. Pirmajās spēlēs “Ķekavas Bulldogs” viegli tika galā ar “FS Masters/Ulbroka” 6:1, un Liepājas “Kurši” sagrāva “CPSS/Lekrings” ar 7:1. Līdz ar to “Kurši” nokļuva vienas uzvaras attālumā no čempiona titula. Trešajā spēlē tikās “Talsu NSS/Krauzers” un “Ķekavas Bulldogs”, kur,  ar bērnu florbolam neraksturīgu rezultātu, uzvaru ar 1:0 svinēja Ķekavas Bulldogs”. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti abu komandu vārtsargi, ķekavniekiem – Alekss Birkenfelds, “Talsu NSS/Krauzers U11” rindās Sandijs Gabriels Siliņš. Pēc šī mača kļuva skaidrs, ka zelts tiks neklātienē dalīts starp Ķekavu un “Kuršiem”, kamēr bronzas likteni izšķirs tas, kā atlikušās cīņas aizvadīs “CPSS/Lekrings” un “Talsu NSS/Krauzers”. Ceturtajā spēlē “Kuršiem” tik vien kā atlika uzvarēt “FS Masters/Ulbroka”, lai kaklā kārtu zelta medaļas, bet psiholoģiskais slogs izrādījās tik liels, ka liepājnieki spēlēja kā sasieti, kamēr ulbrokieši demonstrēja labu pretuzbrukumu florbolu. Trešajā periodā “FS Masters/Ulbroka” pēc Edija Šenberga diviem precīziem metieniem izvirzījās vadībā ar 4:3, bet pārsvaru neprata nosargāt un liepājnieki varēja svinēt uzvaru mačā un čempionātā ar 5:4. Piektajā spēlē tikās “CPSS/Lekrings” un “Ķekavas Bulldogs”. Ķekavnieki priecīgi par Latvijas čempionāta sudraba medaļām, kamēr cēsniekiem der tikai un vienīgi uzvara, lai turpinātu cīņu par trešo vietu. Tikmēr talsinieki cer uz cēsnieku neveiksmi, jo pretējā gadījumā nekas cits neatliks kā pašiem uzvarēt nule kā par čempioniem kļuvušos “Kuršus”. Lai arī spēlē ar divu vārtu pārsvaru vadībā izvirzījās “Ķekavas Bulldogs”, cēsnieki nepadevās un rezultātu izlīdzināja– 5:5. Pēcspēles soda metienos labāki izrādījās cēsnieki ar 2:0. Sestajā spēlē Talsiem nekas cits neatlika kā iet uz pilnu banku pret FK “Kurši” vienaudžiem. Pērn talsiniekiem nācās samierināties ar ceturto vietu, līdz ar to motivācija nebija jāmeklē un otrajā periodā pēc Roberta Arāja un Roberta Vegnera precīziem metieniem, “Talsu NSS/Krauzers” uzstādīja gala rezultātu mačam ar 3:2. Par mača labāko spēlētāju mūsējiem tika atzīts Roberts Arājs. Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva liepājnieks Ralfs Polis ar 88 rezultativitātes punktiem, tikmēr labāko desmitniekā trīs mūsējie. Trešajā vietā aizsargs Klāvs Araks ar 52 punktiem, septītais Martins Kristaps Dambergs ar 45 punktiem un desmitais Daniels Karlsons ar 40 punktiem.

Bronzas medaļas ieguva- Sandijs Gabriels Siliņš, Rinalds Āboliņš, Uģis Adiņš, Aleksis Leperts, Alens Vāne, Roberts Vegners, Daniels Karlsons, Rihards Baņģis, Kristers Janbergs, Dāvids Eiermanis, Martins Kristaps Dambergs, Klāvs Araks, Roberts Arājs un Kristiāns Bērziņš. Komandas treneri- Mārtiņš Maķevics, Andris Blumbahs un Kārlis Treimanis.

Līdz ar “Talsu NSS/Krauzers U11” izcīnīto trešo vietu, kopā ar U12 zeltu un U16 sudrabu, Talsu novada Sporta skola šosezon jauniešu florbolā var lepoties ar visvairāk izcīnītajām medaļām, jo trīs medaļas ir tikai mūsējiem!

Mārtiņš Maķevics

IMG_6206 IMG_6251

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts