Talsu NSS/Krauzers sakauj „Ogres Vilkus”!

Talsu NSS/Krauzers sakauj „Ogres Vilkus”!

Svētdien, 1.oktobrī Elvi līgā vīriešiem „Talsu NSS/Krauzers” izbraukuma spēlē ar 9:2 pārspēja „Ogres Vilkus”, tiekot pie trešās uzvaras šīs sezonas četrās spēlēs.

„Ogres Vilkiem” šī ir debijas sezona augstākajā līgā, kamēr talsiniekiem pirmā sezona Arta Raituma vadībā, līdz ar to varētu teikt, ka abas komandas savu spēli vēl meklē un ir attīstības stadijā. Spēlētāju sastāvu ziņā gan „Talsu NSS/Krauzers” ir krietni priekšā „Ogres Vilku” komandai, kurā ar augstākās līgas pieredzi ir vien retais.

Spēlētāju meistarības pārrākums atspoguļojās jau pirmajā periodā, kurā „Talsu NSS/Krauzers” bija pārāki ar 3:1, vārtus gūstot Jānim Ragovskim, Artim Raitumam un Madaram Plepim, kamēr pretiniekiem viens kuriozs vārtu guvums, no aizvārtes trāpot kādam no mūsu spēlētājiem, no kura bumbiņa atrada ceļu vārtos. Otrajā periodā pārsvaru pēc Jāņa Ragovska un Armanda Budreikas vārtu guvumiem izdevās palielināt līdz 5:1. Trešā perioda sākumā mājnieki vienus vārtus vēl atguva, bet trešā perioda vidū četrus bezatbildes vārtus guva talsinieki, pēc Viestura Rubeņa, Toma Bitmaņa, Oskara Bergmaņa un Madara Plepja vārtu guvumiem, uzstādot gala rezultātu ar 9:2

Par labāko spēlētāju talsinieku rindās tika atzīts Madars Plepis, kura kontā divi vārtu guvumi. Rezultatīvākā spēlētāja gods Jānim Ragovskim, kurš guva divus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Lielisks sniegums augstākās līgas debitantam Valteram Kasjaņenko, kurš atvairīja 18 no 20 pretinieku metieniem.

Nākamās spēles „Talsu NSS/Krauzers” aizvadīs savu līdzjutēju priekšā. Sestdien 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijā uzņemsim Cēsu „Lekrings”, bet svētdien 14:00 Igaunijas čempionvienību Tartu „EMU”.

 

Mārtiņš Maķevics

ragovskis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts