„Talsu NSS/Krauzers” jauno gadu sāk ar graujošu uzvaru pār Liepājas „Kurši/Ekovalis”!

„Talsu NSS/Krauzers” jauno gadu sāk ar graujošu uzvaru pār Liepājas „Kurši/Ekovalis”!

Peiktdien, Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē tika aizvadīta pirmā „Elvi Virslīgas” spēle 2018.gadā. „Talsu NSS/Krauzers” tikās ar FK „Kurši/Ekovalis” komandu no Liepājas. Čempionāta pirmajā aplī abu komandu tikšanās reizē Liepājā pārāki bija talsinieki, izcīnot uzvaru ar minimālu pārsvaru 5:4, uzvaru izcīnot spēles pagarinājumā.

Spēles pirmajā periodā abas komandas vairāk izlūkoja pretiniekus un radīja vien dažas vārtu gūšanas iespējas, bet savā vietā bija abu komandu vārtsargi, un rezultāts uz tablo palika nemainīgs- 0:0.

Otrā perioda sākumā rezultātu atklāju viesu komandas līderis Gints Siliņš ar fintu no aizvārtes pārspējot „Talsu NSS/Krauzers” vārtsargu Valteru Kasjaņenko. Talsinieki atbildi parādā nepalika- 27.minūtē pret savu bijušo komandu rezultātu atklāja Oskars Bergmanis, divus pretuzbrukumus veiksmīgi noslēdza Jānis Ragovskis un Armands Budreika un trešdaļas izskaņā vārtu guvums arī Matīsam Fogelim, kurš noslēdza lielisku vecmeistara Jāņa Klestrova piespēli- 4:1.

Trešajā trešdaļā pilnībā dominēja talsinieki un Liepājas „Kurši/Ekovalis” tika sodīti par visiem centieniem atspēlēties un lauzt spēles gaitu. Trešajā trešdaļa divus vārtus guva Jānis Ragovskis, pa vienam Oskars Bergmanis, Artis Raitums un Krišs Treimanis, bet vienu reizi „Kurši/Ekovalis” bumiņu raidīja savos vārtos- 10:1.

Par mača labāko spēlētāju tika atzīts Matīss Fogelis, kurš guva vienus vārtus, rezultatīva spēle Jānim Ragovskim 3+1 un Oskaram Bergmanis 2+1, lielisks sniegums vārtsargam Valteram Kasjaņenko, kurš atvairīja 16 no 17 pretinieku metieniem.

Nākošās spēles „Talsu NSS/Krauzers” aizvadīs izbraukumā 13.janvārī pret „Bausku” un 17.janvārī pret „Ķekavu”.

Treneris M.Maķevics

mareks valters + renars

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts