Talsu NSS/FK Laidze futbolistiem lielisks sezonas sākums

Talsu NSS/FK Laidze futbolistiem lielisks sezonas sākums

14.maijā Brocēnos Talsu NSS/FK Laidze U11 (2005.g.dz zēniem) notika Kurzemes čempionāta kārtējās spēles. Mūsu komanda  uz spēlēm ieradās kaujinieciskā noskaņojumā un tika izcīnītas trijās spēlēs trīs uzvaras. Pirmajā spēlē tika pārspēta Saldus SS2 ar rezultātu 9:0. Šajā spēlē vairāk varēja izpausties rezerves spēlētāji. Lieliski nospēlēja Ralfs Kaņeps un Maksims Černovs. Nākamā spēle bija pret spēcīgo Saldus SS komandu. Spēles sākums komandai nesanāca, jo saldenieki pēc tāla centrējuma vārtu virzienā guva vārtus, mūsu vārtsarga kļūdas dēļ. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:1. Otrajā puslaikā mūsējie sāka spēlēt daudz pašpārliecinātāk un prata rezultātu izlīdzināt pēc Kārļa Krampes standartsitiena. Visu atlikušo laiku talsenieki aktīvi un bīstami uzbruka uz pretinieku vārtiem. Minūti līdz spēles beigām Deniss Kristiāns Jaunkalns pēc individuāla reida  laukuma vidū, guva skaistus vārtus un izcīnīja uzvaru 2:1. Pēdējā spēle bija jāspēlē pret Brocēnu NBJSS. Spēlēs sākums līdzīgs kā otrajā spēlē, atkal mūsējie nokļuva iedzinējos. Otrajā puslaikā komanda parādīja raksturu un guva divus vārtus, tādejādi uzvarot spēli ar rezultātu 2:1. Vārtus guva Deniss Kristiāns Jaunkalns un Valters Čuhnovs.

Pašlaik čempionāta tabulā Talsu NSS/FK Laidze atrodas 1. vietā. Septiņās spēlēs ir izcīnītas sešas uzvaras un viens zaudējums. Vēl atlikušas sešas spēles- pret FK Ventspils 1, FK Ventspils 2, FK Ventspils 3, LRSS Grobiņas SC, LRSS FK Nīca un pagājušā gada Latvijas čempioniem FK Liepāja 1. Atlikušie pretinieki ir spēcīgi, bet demonstrējot aktīvu un skaistu futbolu talsenieki ir spējīgi uzvarēt šīs komandas.

Sīkāka informācija: http://kurzeme.lff.lv/jaunatne/kurzemes-%C4%8Dempion%C4%81ts-f8/2016-futbols-8-pret-8.html

 

 

 

Treneris Jānis Motivāns

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts