„Talsu NSS/ADAX” uzvar „Floorball Mini Cup” Rīgā

„Talsu NSS/ADAX” uzvar „Floorball Mini Cup” Rīgā

image
Gada nogalē Talsu florbolisti piedalījās trīs pret trīs florbola turnīrā „Floorball Mini Cup” Rīgas Olimpiskajā centrā. Kā pirmie sacensībās piedalījās 1999.-2000.gadā dzimušie zēni, kur Talsu novadu pārstāvējām ar divām komandām „Talsu NSS/RROOOMM” un „Talsu NSS/RROOOMM-1”. Kopumā turnīrā piedalījās 10 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. „Talsu NSS/RROOOMM” pamatturnīrā uzvarēja trīs spēles, bet vienā spēlē cīnījās neizšķirti 2:2 ar Ķekavas vienaudžiem, tas deva otro vietu grupā. Pirmajā kārtā pārliecinoši tika uzveikti konkurenti no Rīgas, bet ½ finālā tika piedzīvots 4:6 zaudējums FK Rīga/Fastum florbolistiem, kuri vēlāk kļuva par turnīra čempioniem, līdz ar to Jāņa Ragovska, Valtera Kasjaņenko, Viestura Rubeņa, Paula Šteinberga, Armanda Budreikas un Gintera Āboliņa pārstāvētā komanda izcīnīja dalītu trešo vietu šajā turnīrā. Otrai Talsu komandai neveicās tik labi- grupu turnīrā divi neizšķirti un divi zaudējumi, un ¼ finālā zaudējums ķekavniekiem ar 3:4.

Pēc tam tika dots starts pieaugušajiem, kur 34 komandu konkurencē cīnījās vēl divas sporta skolas komandas „Talsu NSS/KEEL” un „Talsu NSS/ADAX”. „Talsu NSS/KEEL” grupu turnīru nepārvarēja četrās spēlēs izcīnot vienu uzvaru, bet „Talsu NSS/ADAX” grupu turnīru pārvarēja izcīnot trīs uzvaras trijās spēlēs. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā pārliecinoša uzvara 4:1 pret „VIA”, tālāk pret ķekavniekiem ar „Talsi/TRIOBET” bijušo spēlētāju Matīsu Jansonu sastāvā uzvara 4:3, uzvara par mata tiesu, jo spēles pēdējā sekundē pretinieku uzbrucējs trāpīja pa vārtu stabiņu. ½ finālā maksimāli piesardzīga spēle abu komandu izpildījumā pret „Laiksnes Nēģiem” un uzvara pēcspēles soda metienos- 2:1. Fināls pret turnīra galvenajiem favorītiem ar visiem Virslīgas spēlētājiem- Edžus Bunka, Mārtiņš Brigmanis, Ēriks Akūlovs un Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Alvis Dāle, vārtos- Jānis Bramanis. Divas reizes vadībā prata izvirzīties talsinieki, bet ķekavnieku pārsvars bija diezgan nospiedošs un pretinieks panāca 3:2 un tikai spēles pēdējā sekundē izdevās rezultātu izlīdzināt- 3:3. Pēc spēles soda metienos Markuss Plūdums atvairīja divus pretinieku metienus, bet Krišs Treimanis un Deivids Barkovskis bija precīzi, kas deva komandai „Talsu NSS/ADAX” uzvaru- 4:3. Komandā spēlēja- Emīls Hartmanis, Markuss Plūdums, Jānis Klestrovs, Mārtiņš Maķevics, Krišs Treimanis un Deivids Barkovskis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts