Talsu NSS/Zerorisk sper pirmo soli, lai iekļūtu nākošajā izslēgšanas spēļu kārtā

Talsu NSS/Zerorisk sper pirmo soli, lai iekļūtu nākošajā izslēgšanas spēļu kārtā

Sākušās izslēgšanas spēles Latvijas čempionāta forbolā 1.līgā. Cīņā līdz divām uzvarām pirmajā kārtā tiekas Talsu NSS/Zerorisk un Latvijas Universitāte/FS Masters. LU studenti 1.līgas austrumu grupā ieņēma 4.vietu, bet Talsu NSS/Zerorisk rietumu grupā – 5.vietu.

Sestdien spēli Talsos lieliski iesāka talsinieki un jau trešajā minūtē pēc Klāva Araka, Toma Arāja un Denisa Grundmaņa metieniem komanda atradās vadībā ar 3:0. Pretinieks spiests jau spēles sākumā pieprasīt minūtes pārtraukumu, lai nomierinātu savus spēlētājus. Spēles gaita izlīdzinās, bet perioda izskaņā Toms Arājs gūst vēl vienus vārtus un panāk jau 4:0. Studentiem pirmā perioda izskaņā vēl rodas iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā gan pieciem pret četriem, gan pieciem pret trim, bet Martina Rūsas – Jansona cietoksnis paliek neieņemts. Otro spēles trešdaļu daudz aktīvāk iesāk Latvijas Universitāte/FS Masters un līdz perioda vidum trīs vārtus atspēlē- 4:3. Tikai perioda beigās kuriozi gūtie Roberta Armanda Ragovska vārti ļauj talsiniekiem nedaudz uzelpot- 5:3. Trešās trešdaļas vidū pretinieks vēlreiz samazina rezultāta starpību līdz minimumam. Īsi pirms izšķirošajiem notikumiem laukumā, Andrejs Šķerbergs gūst vārtus un panāk 6:4, un labi, ka tā, jo mazāk kā minūti pirms pamatlaika beigām tiek nozīmēts soda metiens uz talsienieku vārtiem un panākts- 6:5. Atlikušajā laikā rezultāts nemainās un Talsu NSS/Zerorisk izcīna svarīgu uzvaru. Spēles labākais spēlētājs viesiem Valters Lapiņš, kuram divi vārtu guvumi, talsiniekiem- Toms Arājs, kuram divi vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles. Atbildes spēles komandai būs jāaizvada 23.februārī 14:30 Ulbrokas sporta namā, un, ja nepieciešamas 24.februārī 16:00 Elektrum Sporta Centrā.

Svētdien Cēsīs pārtrūka  astoņu maču sērija, kurā pie punktiem bija tikusi Elvi Virslīgas komanda Talsu NSS/Krauzers. Mūsējiem neizdevās spēles pirmā trešdaļa, kurā zaudējām ar 0:2. Vairākas ļoti labas izdevības radās pretinieku vārtu priekšā, bet fantastisku sniegumu cēsinieku vārtos rādīja talsinieks Markuss Plūdums. Arī otrajā trešdaļā Markuss turpināja lieliski atvairot Arta Raituma soda metienu. Tikai spēles 36.minūtē rezultātu atklāja Emīls Krūmiņš, bet arī otrā trešdaļa noslēdzās negatīvi ar- 4:1. Cerības stariņš parādījās trešās trešdaļas vidū, kad skaitlisko vairākumu izdevās realizēt Marekam Stančikam- 4:2. Bet četras minūtes pirms pamatlaika beigām pretinieks atbildēja ar to pašu- 5:2. Piecpadsmit sekundes vēlāk ātro uzbrukumu noslēdza talsinieku rezultatīvākais spēlētājs Toms Bitmanis- 5:3, bet tuvāk pietuvoties vairs neizdevās. Līdz regulārā čempionāta beigām komandai atlikusi viena spēle- 23.februārī 18:00 Talsos pret Betsafe Oxdog Ulbroka. Komanda šobrīd ieņem otro vietu, bet, lai nenāktos cerēt uz konkurentu neveiksmi, un šo pozīciju nosargātu, nekas cits neatliks kā uzvarēt.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts