Talsu NSS U13 futbolistiem sezona noslēgusies Latvijas Jaunatnes Čempionātā futbolā

Talsu NSS U13 futbolistiem sezona noslēgusies Latvijas Jaunatnes Čempionātā futbolā

Pirmajā kārtā Talsu novada sporta skolas futbolisti piedalījās U13 Attīstība Rietumu grupā, kurā izdevās izcīnīt 1 uzvaru un divas reizes spēlēt neizšķirti, kas ļāva komandai ierindoties 6 vietā grupā. Nākamajā posmā apvienotajā Centra-Rietumu grupā cīnījāmies par  9.-12. vietu. Šajā grupā tika izcīnīta viena uzvara un piedzīvots viens zaudējums. Kopvērtējumā U13 futbolistiem Attīstības grupā 10.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā futbolā. Rezultatīvākie spēlētāji komandā Jurģis Eihentāls -Šterns ar 6 gūtiem vārtiem, Artūrs Goldmanis- Reimarts ar 5 gūtiem vārtiem un Eduards Lāže ar 4 gūtiem vārtiem. Teicamu sniegumu laukumā rādīja mūsu komandas vārtu sargs Mārcis Roderis- Roderts, un aizsargi Hugo Kantenieks, Voldemārs Freimanis.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts