Talsu NSS U10 un U11 grupas piedalās “Balcia Mini kausā”

Talsu NSS U10 un U11 grupas piedalās “Balcia Mini kausā”

  1. un 30. decembrī dažādās Latvijas pilsētās – Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Jaunpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Ogrē, Ventspilī un Rīgā notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās “Balcia Mini kausa” izcīņas 1. posma spēles U10 un U11 vecuma grupām – meitenēm un zēniem. Piedalījās 103 komandas no visiem Latvijas reģioniem.

29.decembrī Talsu NSS U10 meitenēm (2014.g. dzimušas un jaunākas) spēles notika Jelgavā. Lielai daļai tās bija pirmās spēles. Tika gūta uzvara pār Saldus komandu un zaudējums Jelgavas komandai.

Tikmēr Kuldīgā Talsu NSS/Roja U10 grupas zēni izcīnīja uzvaras abās spēlēs pret komandām Kuldīga NSS un Kuldīga NSS2.

30.decembrī “Balcia Mini kausā” Ventspilī piedalījās U11 vecuma grupa (2013.g.dzimušas meitenes un jaunākas).

“Aizraujošās spēlēs uzvarēta Ventspils komanda un spraigā cīņā piekāpāmies Liepājas komandai,” komentē treneris Kārlis Kantors.

LJBL tradicionāli rīkotais “Balcia Mini kauss” ir iespēja jaunākajiem basketbolistiem un jaunajiem basketbola tiesnešiem iegūt pirmo oficiālo sacensību pieredzi. Mazie basketbolisti sacentās basketbola elementu stafetē, kā arī aizvadīja vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5. izmēra bumbām. Spēles notika 4×7 minūtes.

Mini kausa galvenais mērķis – laukumā salīdzināt savas prasmes ar vienaudžiem, iegūt pozitīvas emocijas un motivāciju turpmākajiem treniņiem.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts