Talsu NSS U-14 volejbolistes aizvada Latvijas Jaunatnes čempionāta 1. posmu

Talsu NSS U-14 volejbolistes aizvada Latvijas Jaunatnes čempionāta 1. posmu

Svētdien, 02.02.2020. Tukumā, Talsu NSS U-14 volejbolistes aizvadīja pirmo Latvijas Jaunatnes čempionāta  posmu. Šajā dienā mūsu meitenes nospēlēja 3 spēles, kurās guva uzvaras. Pirmajā spēlē tikāmies ar Tukuma sporta skolu (2:0), otrajā spēlē pret Minusas VS / Jūrmala (2:1), bet trešajā spēlē pret Rēzeknes BJSS (2:0).

Komandā spēlēja – Kerija Vilsone, Patrīcija Leina Andrejeva, Selīna Zēles, Santa Lubgane, Nikola Grīnberga, Marta Ratniece, Alise Andersone, Kate Sūniņa, Alise Rulle, Laura Rozenfelde, Elēna Reneslāce un Anete Zoniņa.

Liels prieks par meitenēm, jo katra deva savu artavu uzvaru gūšanā, kā arī līdzjutējiem par lielisku atbalstu!

Trenere Santa Roze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts