Talsu NSS/TX koks pārliecinoši uzvar RTU/Rockets 1. komandu

Talsu NSS/TX koks pārliecinoši uzvar RTU/Rockets 1. komandu

Sestdien, 20.janvārī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika 1.līgas spēle – Talsu NSS/TX koks pret RTU/Rockets 1 komandu.

Rezultātā pārliecinoši uzvarēja Talsu NSS/TX koks komanda – 13:1.

Rezultativitātes punkti – Reinis Jākobsons 5 (3+2), Gustavs Grahoļskis 3 (2+1), Toms Krūkliņš 3 (2+1), Valters Kalnietis 3 (2+1), Aleksis Leperts 2 (0+2), Toms Arājs 1 (1+0), Mārtiņš Emīls Uzuliņš 1 (1+0), Toms Krūze 1 (1+0), Uģis Adiņš 1 (1+0), Klāvs Vītols 1 (0+1), Sandis Bērziņš 1 (0+1), Māris Ivanāns 1 (0+1).

“Komandā pamazām atgriežas spēlētāji pēc traumām un mēģinām nokomplektēt labas maiņas, kas ir spējīgas veidot rezultātu. Gatavojamies izslēgšanas spēlēm, kurā būs svarīgs jebkurš spēlētājs, kas pieejams 1.līgas komandai,” stāsta treneris Artis Raitums.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts