Talsu NSS/THK U13 un U15 hokeja komandu sezonas apskats

Talsu NSS/THK U13 un U15 hokeja komandu sezonas apskats

  1. 2020. gada sezonu Talsu NSS/THK U13 hokeja komanda B grupā iesāka diezgan labi. Hokeja čempionāts U13 notiek uz visa laukuma, spēles laiks ir 3×15 ar maiņām spēles laikā. Šajā vecuma grupā hokejs paliek ātrāks un dinamiskāks, ir atļauti spēka paņēmieni un spēlētāji dodas uz nomaiņu spēles laikā. Pirmajā aplī, komandas spēlē vienu spēli katrs ar katru, pēc kā rezultātiem tiek sadalītas apakšgrupās. Otro apli spēlē apakšgrupā D, kur spēlē vienu spēli ar katru komandu. Otrajā aplī U13 komandai gāja daudz labāk. Spēles rezultāts bija labāks, jo komandas, kas aizvadīja pirmo apli ne tik veiksmīgi tika iedalītas apakšgrupā, kur bija līdzīgāks pretinieks, līdz ar to otro apli hokejisti spēlēja daudz pārliecinošāk.

Sezonā kopumā tika aizvadītas 29 LBJČ spēles un 2 turnīri atsevišķās Latvijas pilsētās un 1 turnīrs ārvalstīs. LBJČ Talsu NSS/THK B grupā ierindojās 12. vietā starp 18 komandām. Kopā LČ pirmā aplī tika aizvadītas 17 spēles, kurās tika gūtas 6 uzvaras pamatlaikā un viens zaudējums papildlaikā un 10 zaudējumi pamatlaikā, kopā iegūstot 19 punktus. LČ otrā aplī tika aizvadītas 12 spēles, kurās tika gūtas 9 uzvaras pamatlaikā un 2 zaudējumi pamatlaikā, viens zaudējums papildlaikā, kopā iegūstot 28 punktus. Otrajā aplī no 8 komandām Talsi ierindojās 2. vietā. Aizvadītajos turnīros tika iegūtas dažādas vietas, augstākais sasniegums bija Ziemassvētku minitrunīrā Talsos, kur tika iegūta pirmā vieta.

Turnīri:

Turnīrs Čehijā ‘’česka ļipa’’ 27.-19.12.2019.

Ziemassvētku miniturnīrs Talsos 22.12.2019.

Turnīrs ‘’Skabarga’’ Tukumā 30.08.2020.

Kopumā sezonā gan treniņu process, gan aizvadītās spēles bija laba un noderīga pieredze  hokejistiem, lai mācītos sākt spēli ar pilnu jaudu no pirmās sekundes, laicīgi veikt nomaiņu un cīnīties līdz spēles beigām.

Talsu NSS/THK U15 komanda B grupā aizvadīja sezonu ļoti labi. Hokeja čempionāts U15 grupā jau rāda nopietnu hokeju laukumā ar labu tempu, dinamiku, spēka paņēmieniem un cīņu par katru ripu. Komandas spēlē divas spēles katra ar katru, vienu spēli izbraukumā, otru mājas laukumā. Pēc sezonas laikā izcīnītiem punktiem četras labākās komandas no katras grupas piedalās ‘’izslēgšanas spēlēs’’, kur tiek noskaidrots čempions.

Sezonā kopumā tika aizvadītas 22 LBJČ spēles un 11 spēles Talsu atklātajā hokeja čempionātā 2019./2020.gada sezona. LBJČ Talsu NSS/THK ‘’B’’ grupā ierindojās 5. vietā starp 9 komandām. Kopā LČ tika aizvadītas 22 spēles, kurās tika gūtas 9 uzvaras pamatlaikā, viena uzvara papildlaikā un viens zaudējums papildlaikā un 11 zaudējumi pamatlaikā, kopā iegūstot 30 punktus. Talsu NSS/THK piedalījās Talsu atklātajā hokeja čempionātā, kur aizvadīja 11 spēles, un ar 12 punktiem  ieguva 3. vietu. Sakarā ar Covid19 pandēmiju izbraukuma turnīrs Čehijā tika atcelts.

Lieliska pieredze U15 grupas jauniešiem ir izcīnītā 3. vieta Talsu čempionātā, kur puikas spēlēja pret pieredzējušiem vīriem, kas jauniešiem deva papildus pārliecību par sevi un komandu. Lai gan komanda kopā netika uz turnīru, jauniešiem bija dota iespēja ar citām komandām piedalīties turnīros Krievijā un Baltkrievijā. Šie izbraukuma turnīri uz ārzemēm ar citām komandām ir bijusi laba pieredzes un zināšanu apmaiņa, kā arī kontaktu izveidošana ar citiem hokejistiem un treneriem.

Šīs sezonas laikā gūtās hokeja prasmes, zināšanas un pieredze ir noderējusi Talsu hokejistiem, lai turpinātu hokeja gaitas citos klubos. Sakarā ar to, ka Talsu ledus laukuma izmērs ļauj spēlēt tikai līdz U15 vecumam, tad pēc šīs sezonas hokejistiem, kas vēlējās turpināt spēlēt bija jāmeklē cits klubs. Mums, treneriem ir liels prieks, ka visi audzēkņi ir atraduši sev klubu, kur spēlēt, izturējuši ‘’try-out’’ nometnes un tika uzņemti jaunajos klubos, kur tagad jau ir nostiprinājušies un spēlē. Prieks, ka daži Talsu hokeja audzēkņi jaunajās komandās jau spēlē kā vadošie spēlētāji un vārtsargi. Cerams, ka nākotnē varēsim turpināt hokeju Talsos un spēlēt  arī U17.

Hokeja treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts