Talsu NSS/THK U11 hokeja komandas 2019/2020.gada sezonas apskats

Talsu NSS/THK U11 hokeja komandas 2019/2020.gada sezonas apskats

  1. gada sezonu Talsu NSS/THK U11 hokeja komanda iesāka diezgan neveiksmīgi. Hokeja čempionāts U11 notiek uz visa laukuma, spēles laiks ir 3×15 ar maiņām spēles laikā. Šajā vecuma grupā vienmēr ir bijis grūtāk sezonas sākumā, jo ir jāpāriet no bērnu hokeja spēles mazā laukuma uz lielo hokeja spēli uz visa laukuma ar maiņām un noraidījumiem. Pirmajā aplī komandas spēlē vienu spēli ar katru komandu, pēc kā rezultātiem tiek sadalītas apakšgrupas. Otro apli spēlē apakšgrupā D, kur spēlē vienu spēli ar katru komandu. Otrajā aplī U11 komandai gāja nedaudz labāk. Spēles rezultāts bija līdzīgāks un spēle laukumā labāka. Šajā vecuma grupā startējām ar zema līmeņa vārtsargu, kam tā bija pirmā nopietnā sezona, kā arī vairākiem iesācējiem spēlētājiem, kas sezonas laikā vairāk pilnveidoja hokeja prasmes.

Sezonā kopumā tika aizvadītas 18 LBJČ spēles un 4 turnīri atsevišķās Latvijas pilsētās. LBJČ Talsu NSS/THK B grupā ierindojās 14. vietā starp 15 komandām. Kopā LČ pirmā aplī tika aizvadītas 13 spēles, kurās tika gūta 1 uzvara pamatlaikā un viena uzvara papildlaikā un 11 zaudējumi pamatlaikā, kopā iegūstot 5 punktus. LČ otrā aplī tika aizvadītas 5 spēles, kurās tika gūtas 2 uzvaras pamatlaikā un 3 zaudējumi pamatlaikā, kopā iegūstot 6 punktus. Aizvadītajos turnīros tika iegūtas dažādas vietas, augstākais sasniegums bija vasaras miniturnīrā ‘’Akropolē’’, kur tika iegūta otrā vieta.

Kopumā sezonā gan treniņu process, gan aizvadītās spēles bija “smagas”, un kā pieredze jaunajiem hokejistiem, lai saprastu kā notiek hokeja spēle pa visu laukumu, maiņas, sodi un vispārīgi par komandas spēli un cik daudz jātrenējas, lai varētu apspēlēt pretiniekus.  Tika gūta laba pieredze par  komandas spēli un uzticēšanos viens otram.

Hokeja treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts