Talsu NSS/Roja U15 meitenes aizvadīja LJBL spēli pret Saldus NSS

Talsu NSS/Roja U15 meitenes aizvadīja LJBL spēli pret Saldus NSS

Otrdien, 12.decembrī, Rojas vidusskolā notika LJBL spēle U15 meitenēm – Talsu NSS/Roja – Saldus NSS.

Rezultātā Talsu NSS/Roja meitenēm zaudējums – 47:51.

“Spēli iesākām labi, pirmo ceturtdaļu izdevās uzvarēt. Tālāk spēle ritēja punkts punktā, bet pēdējā ceturtdaļā vairākas kļūdas aizsardzībā, kas liedza uzvarēt spēli. Kopumā meitenes cīnījās – daudz kas izdevās,” stāsta treneris Roberts Kreicbergs.

Rezultāts ir uzlabojies, jo iepriekšējā sezonā Talsu NSS/Rojas meitenes zaudēja Saldus komandai abas spēles, vismaz ar 20 punktu starpību. Šajā spēlē meitenes 20 minūtes bija vadībā, bija 24 vadības maiņas.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts