Talsu NSS/Roja U13 basketbolisti iekļūst labāko 8 komandu pulkā un nodrošina vietu Superlīgā nākamgad

Talsu NSS/Roja U13 basketbolisti iekļūst labāko 8 komandu pulkā un nodrošina vietu Superlīgā nākamgad

  1. un 24. martā Talsu NSS/Roja U13 komanda aizvadīja 4 basketbola spēles gan Rīgā, gan Ogrē, cīnoties par iekļūšanu labāko 8 komandu pulkā no 40 komandām. Iekļūstot starp 8 labākajām komandām, šis sasniegums garantē Talsu NSS/Roja zēniem vietu starp 12 labākajām Superlīgas komandām nākamajā gadā.
  2. martā Talsu NSS/Roja basketbolisti guva uzvaru pār Basketbola klasi ar rezultātu 67:41.

Tika piedzīvots zaudējums BJBS Rīga/A. Kraukļa VEF komandai – 45:62, kas sarežģīja situāciju, lai zēni varētu iekļūt TOP 8.

  1. martā Talsu NSS/Roja komanda pagarinājumā guva uzvaru pār Ezerzeme/Rēzeknes BJSS – 60:50.

Nākamā spēle pret Ogres BS komandu aizritēja punkts punktā, izcīnot uzvaru ar rezultātu 56:50.

“4 komandas beidza ar bilanci – 4 uzvaras un 7 zaudējumi. Beigās savstarpējo spēļu uzvaras vairāk guva Talsi un Jūrmala, bet tā, kā bijām izcīnījuši uzvaru savstarpējā mačā, iekļuvām Labāko 8 komandu pulkā,” stāsta treneris Kārlis Kantors.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts