Talsu NSS/Roja basketbolisti iegūst 2.vietu turnīrā Igaunijā

Talsu NSS/Roja basketbolisti iegūst 2.vietu turnīrā Igaunijā

No 24.-26.maijam Talsu NSS/Roja U11 basketbolisti piedalījās turnīrā „Mugavkyte cup 2024”, kas notika Kohilā (Igaunijā).

Zēni turnīrā ieguva 4 uzvaras un 1 zaudējumu, izcīnot 2.vietu. Visas spēles bija pret Igaunijas komandām. Tika pieveiktas komandas no Kohilas, Keilas, Raplas un Tallinas Kalev Cramo. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots pirmajā spēlē pret Pērnavas komandu, zaudējot ar 6 punktu starpību.

Turnīrā piedalījās Gustavs Bārdiņš, Armands Frīdenvalds, Olafs Enzelis, Ernests Haselbaums, Rafaels Pralgausks, Jēkabs Zembahs (visi no Rojas), Daniels Lūsis, Marks Stauģis, Patriks Miltiņš, Bruno Bertelsons un Gustavs Jekums (visi no Talsiem).

Turnīra MVP Olafs Enzelis.

Zēni Raplā apmeklēja skatītājiem un emocijām pilnu Igaunijas basketbola spēli par 3.vietu starp Raplas un Pērnavas komandām, kura izrādījās pēdējā spēle bronzas sērijā, jo Rapla ieguva uzvaru un izcīnīja 3.vietu Igaunijas līgā.

Treneri – Mārtiņš Ziediņš, Valdis Dombrovskis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts