“Talsu NSS/Krauzers U16” no Tallinas atgriežas ar bronzas medaļām

“Talsu NSS/Krauzers U16” no Tallinas atgriežas ar bronzas medaļām

Lielākajā bērnu un jauniešu florbola turnīrā Baltijas valstīs, kurā šogad piedalās 220 jauniešu florbola komandas, U16 vecuma grupā dalību ņēma arī talsinieki. Pirmajā spēlē mūsējie tikās ar somu “SB Naantali P03H” komandu un bija pārāki ar 10:3, otrajā spēlē arī pārliecinoša uzvara pār Somijas “ÅIF/PSS” ar 5:0. Trešajā spēlē “Talsu NSS/Krauzers” tikās ar “FS Masters/Ulbroka” un aizraujošā cīņa piekāpās ar 0:1. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā talsinieki tikās ar “SB Naantali White”. Vispirms mūsējie nonāca zaudētājos ar 0:2, tad prata atspēlēties un panākt minimālu pārsvaru, bet 30 sekundes pirms spēles beigām neizturēja pretinieku spiedienu, kurš panāca 3:3. Sekoja pēcspēles soda metieni, vārtos  Sandijs Gabriels Siliņš atvairīja 3 no 4 metieniem, bet Valters Kalnietis eleganti talsiniekiem realizēja divus soda metienus. Pēc nepilnas stundas bija jāspēlē pret “Ķekavas Buldogiem” turnīra pusfinālā, bet diemžēl spēki un emocijas bija atstāti iepriekšējā spēlē un piedzīvots zaudējums ar 0:4. Svētdien ar svaigiem spēkiem devāmies cīņā pret somu “MUHOKSEN URHEILIJAT”komandu, kur spraigā cīņā izcīnīta uzvara ar 4:2. Turnīru noslēdzam ar bronzas medaļām. Mūsu komandā rezultatīvākie- Mariss Bergmanis 8+1, Andrejs Šķerbergs 5+4 un Valters Kalnietis 2+6.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts