Talsu NSS/Krauzers U16 komandai uzvara pār FBK Baloži

Talsu NSS/Krauzers U16 komandai uzvara pār FBK Baloži

Pirmdien, 9.oktobrī, Baložos notika U16 grupas spēle Talsu NSS/Krauzers pret FBK Baloži.

Rezultātā Talsu NSS/Krauzers guva uzvaru pār Baložu komandu ar 1 punktu pārsvaru, 10:9.

“Grūtā spēlē spējām nolauzt pretinieku, parādot raksturu visas spēles garumā. Bieži nespējām izpildīt uzstādītos uzdevumus, tā rezultātā pretinieki mūs sodīja. Spēli lielākoties kontrolējām, ko parāda metienu attiecība un bumbas kontrole laukumā. Tas nebija gana, lai uzvarētu pamatlaikā. Beigās veiksmīga iznākums pēcspēles metienos – 10:9,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts