Talsu NSS/Krauzers U16 florbolisti pārliecinoši uzvar CPSS/Lekrings

Talsu NSS/Krauzers U16 florbolisti pārliecinoši uzvar CPSS/Lekrings

Otrdien, 12.decembrī, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta U16 florbola spēle Talsu NSS/Krauzers pret CPSS/Lekrings.

Spēles rezultātā Talsu NSS/Krauzers komandai izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru – 8:1.

“Atceroties pirmā apļa spēli, kur rezultātu deva augsts presings, šoreiz to sākām pildīt no spēles sākuma. Tas deva pozitīvu rezultātu, spējām daudz bumbas atņemt pretinieku zonā un uzreiz veidot labus momentus uzbrukumā. Lielā bumbas kontrole un pārliecība pār savām darbībām deva vēlamo rezultātu. Žēl, ka nespējām noturēt pretiniekus uz 0, ielaižot vārtus minūti līdz beigām,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts