Talsu NSS/Krauzers U12 un U16 florbolisti iekļūst finālā

Talsu NSS/Krauzers U12 un U16 florbolisti iekļūst finālā

Trešdien, 10. septembrī, Valmieras Olimpiskajā centrā notika Jaunatnes čempionāta spēle florbolā U12 komandai – Talsu NSS/Krauzers pret Valmieras VSS.

Talsu florbolisti uzvarēja Valmieru un iekļūst finālā, rezultāts 5:1. Divu spēļu summā 10:1.

Labākais spēlētājs bija Everts Alsbergs, kurš guva vārtus un nopelnīja soda metienu.

“Visas maiņas disciplinēti nospēlēja aizsardzībā un atļāva izdarīt vien 7 metienus. Pašiem metienu nebija daudz, bet spēlētāji darbojās ar augstu efektivitāti,” uzsver treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Jēkabs Bitters 3 (0+3), Markuss Tīdemanis 1 (1+0), Adrians Aksels Zuke 1 (1+0), Everts Alsbergs 1 (1+0), Jēkabs Treimanis 1 (1+0), Miks Hermanis 1 (1+0), Alekss Siņkevičs 1 (0+1), Didzis Petrovskis 1 (0+1).

Tikmēr Talsu NSS/Krauzers U16 puiši aizvadīja spēli Ķekavā pret Ķekavas Bulldogs komandu.

Spēles rezultātā Talsu komandai zaudējums – 6:7. Divu spēļu summā izcīnīta uzvara ar rezultātu 12:10.

“Spēle iesākās ļoti mierīgi un mums vēlamajā gultnē. Līdz otrā perioda beigām visu kontrolējām, bet tad iezagās bijība un nogurums arī lika par sevi manīt. Kvalitāte ar bumbu katastrofāli kritās, nespējām sadalīt spēlētājus aizsardzībā un muļķīgi noraidījāmies. Spēles beigas un ceļu uz finālu nobruģējām ar milzīgu pašaizliedzību un smagu darbu aizsardzībā. Šo spēli aizmirsīsim un gatavosimies finālam,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.

Rezultativitātes punkti – Gustavs Grahoļskis 2 (2+0), Andris Briedis 2 (0+2), Eduards Sokolovs 2 (1+1), Klāvs Vītols 1 (1+0), Kārlis Laukmanis 1 (1+0), Rūdolfs Niedrājs 1 (1+0),        Dāvis Auziņš 1 (0+1).

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts