“Talsu NSS/Krauzers” turpina krāt punktus Latvijas čempionāta augstākajā līgā

“Talsu NSS/Krauzers” turpina krāt punktus Latvijas čempionāta augstākajā līgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē florbola komanda “Talsu NSS/Krauzers” savās mājās uzņēma divas Vidzemes vienības. Sestdien komanda spēkojās ar Cēsu “Lekrings”, svētdien- ar Stalbes “Pārgauju”.

Sestdien tikās divas līgas “karstākās” komandas, “Talsu NSS/Krauzers” bija izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, savukārt “Lekrings” -piecas. Reizē tikās arī divas līgas labākās aizsardzības komandas, “Lekringam” vidēji ielaižot 4 vārtus spēlē, mūsējiem 4.9.

Pirmie rezultātu atklāja “Talsu NSS/Krauzers”, kad 14.minūtē Andris Blumbahs ar tālšāvienu realizēja skaitlisko vairākumu. Otrās trešdaļas sākumā, pēc rupjas kļūdas uzsākot uzbrukumu, rezultātu atklāja arī viesi- 1:1. Otrās trešdaļas izskaņā skaitlisko vairākumu realizēja “Lekrings”- 1:2. Trešās trešdaļas sākumā rodas izdevība izlīdzināt rezultātu, kad uz viesu vārtiem tiek nozīmēts soda metiens, diemžēl pretinieku vārtsargs nenotic Valtera Kalnieša tehniskajam arsenālam, un izdevība netiek izmantota. Perioda vidū nelielu mūsējo apjukumu aizsardzībā izmanto cēsinieki un panāk 1:3. Perioda izskaņā komandas spēlējošais treneris Artis Raitums pieprasa pusminūtes pārtraukumu, un maina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, vispirms Andrejs Šķerbergs tiek galā ar savu pretspēlētāju un izdara lielisku diagonālo piespēli Tomam Bitmanim- 2:3 un minūti vēlāk Artis Raitums panāk 3:3. Atlikušajā perioda daļā rezultāts vairs nemainās, lai arī mūsējie labi izmanto cēsnieku apjukumu un rada vēl vairākas labas izdevības. Abas komandas saņēma pa vienam punktam par neizšķirtu pamatlaikā, un sekoja piecu minūšu pagarinājums. Pagarinājumā vārti netika gūti un pēcspēles metienu sērijā labāki bija Cēsu “Lekrings”, kuri guva četrus vārtus, kamēr mūsējiem precīzi bija Artis Raitums un Armands Budreika. Spēles labākā spēlētāja balva “Talsu NSS/Krauzers” rindās vārtsarga Kristianam Ralfam Lavendelam, kurš atvairīja 23 no 26 pretinieku metieniem.

Svētdien talsinieki tikās ar Stalbes “Pārgauju” ar kuru iepriekšējā nedēļā aizvadīja ļoti spraigu maču izbraukumā, uzvarot ar 3:2. Šoreiz “Talsu NSS/Krauzers” bija stingri nolēmuši neatlikt attiecību noskaidrošanu uz spēles beigām un uzbrukumā darbojās tikpat pārliecinoši kā aizsardzībā. Pirmajā periodā vārtu guvums Emīlam Krūmiņam un Artim Raitumam- 2:0. Otrajā periodā divi vārtu guvumi Marisam Bergmanim un pa vienam Klāvam Arakam un Tomam Bitmanim. Turklāt Valteram Kasjaņenko izdevās atvairīt soda metienu pie rezultāta- 3:0, tādejādi neļaujot pretiniekam “aizķerties” spēlē. Trešajā periodā pārliecinoši turpināja darboties talsinieki, vārtus gūstot Valteram Kalnietim, Matīsam Jorenam Švedenbergam un Emīlam Krūmiņam. Pie panākuma divas reizes tiek arī viesi, gala rezultāts 9:2. Labākā spēlētāja balva mūsu rindās Emīlam Krūmiņam, kurš guva divus vārtus. Spēles rezultatīvākā spēlētāja gods Valteram Kalnietim ar 1+2, Valters Kasjaņenko atvairīja 13 no 15 pretinieku metieniem.

“Talsu NSS/Krauzers” turpina ķert labāko astotnieku, pēc aizvadītās nedēļas nogales mūsējie ar trim punktiem atpaliek no FK “Kurši” un 4 punktiem no “Lielvārde/Fatpipe”, tiesa abas komandas aizvadījušas 14 spēles, kamēr talsinieki 11.

Nākošās spēles “Talsu NSS/Krauzers” aizvadīs izbraukumā 23.04. pret “Ķekavu” un 25.04. pret FK “Kurši”.

 

Biedrības “Florbola klubs “Talsi””

Valdes priekšsēdētājs

Mārtiņš Maķevics

Video apskats pret Pārgauju

Video apskats pret Lekringu

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts