‘” Talsu NSS/Krauzers” turpina cīņas Latvijas čempionāta pusfinālā

‘” Talsu NSS/Krauzers” turpina cīņas Latvijas čempionāta pusfinālā

Talsu NSS/Krauzers turpina cīņas ar “Betsafe Oxdog Ulbroka”, kur pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām, pēc aizvadītās nedēļas nogales rezultāts ir neizšķirts 2 pret 2.

Piektdienas vakarā spēli Talsu Valsts ģimnāzijā labāk iesāka viesi un pirmais rezultātu atklāja jaunais talants Reinis Rudzītis, bet īsā laikā Jānis Ragovskis un Toms Bitmanis guva vārtus un “Talsu NSS/Krauzers” varēja pirmo trešdaļu noslēgt atrodoties vadībā ar 2:1. Otrajā trešdaļā divas mūsējo kļūdas, veidojot savu uzbrukumu, izmantoja viesi, kamēr talsiniekiem izdevās veiksmīgi noslēgt vienu ātro uzbrukumu un trešdaļu noslēgt ar 3:3. Īsta drāma noritēja trešajā trešdaļā- perioda sākumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem- 4:4, bet pašā perioda izskaņā mūsējiem muļķīgs sastāva skaitliskais pārkāpums un pretinieks realizē skaitlisko vairākumu, panākot 5:4, kad līdz spēles beigām atlikušas mazāk par trim minūtēm. Kad līdz trešās trešdaļas beigām atlikušas vien deviņas sekundes, Jānis Ragovskis izdod fantastisku diognālo piespēli cauri visai pretinieku aizsardzībai un Mareks Stančiks pārspēj Māri Roni- 5:5! Spēles pagarinājumā Oskars Sidra reabilitējas par noraidījumu trešās trešdaļas beigās un nopelna Talsu komandai vairākumu, kuru no Arta Raituma piespēles realizē Armands Budreika- 6:5.

Svētdienas spēli atkal daudz veiksmīgāk iesāka “Betsafe Oxdog Ulbroka”, un šoreiz mūsējiem pirmajā spēles trešdaļā pat īsti vārtu gūšanas momenti neradās, pa pretinieku vārtiem izdarot vien divus metienus. Pirmā trešdaļa likumsakarīgi noslēdzās ar 2:0 par labu viesiem. Arī otrajā trešdaļā dominē viesi, bet pirmie labie momenti parādās arī talsiniekiem. Diemžēl arī otrajā trešdaļā Māra Roņa cietoksnis paliek neieņemts, kamēr ulbrokieši rēķinam pievieno vēl vienus vārtus- 3:0. Trešo trešdaļu labāk iesāk talsinieki un Armands Budreika jau 36.sekundē izmanto Jāņa Ragovska rezultatīvu piespēli- 1:3. Pretinieks atjauno trīs vārtu pārsvaru perioda vidū, bet jau 13 sekundes vēlāk Jānis Ragovskis izmanto Viestura Mārtiņa Rubeņa piespēli un panāk 2:4.  Nepilnas piecas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām skaitlisko vairākumu no Toma Bitmaņa piespēles realizē Mareks Stančiks un panāk 3:4. Diemžēl otro reizi atspēlēšanās varoņdarbs talsiniekiem neizdodas un četras sekundes pirms cīņas beigām pretinieks raida bumbiņu tukšos vārtos- 3:5. Par spēles labāko spēlētāju mūsējo rindās tiek atzīts Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 28 no 32 pretinieku metieniem, savukārt viesu komandā Atis Blinds, kurš izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Sērijas piekto spēli talsinieki aizvadīs Ulbrokas sporta namā sestdien, 6.aprīlī 15:00 un sesto spēli Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē svētdien, 7.aprīlī 18:00. Bet, ja uzvarētāju noskaidrošanai būs nepieciešams maksimālais spēļu skaits, tad septītā spēle notiks Ulbrokā 11.aprīlī 20:00.

Atgādinām, ka spēle par medaļām notiks 13.aprīlī arēnā “Rīga”, biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv . Talsinieku fanu sektors- 111.

 

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts