Talsu NSS/Krauzers septembra mēnesi noslēdz ar atkārtotu rezultativitātes rekordu!

Talsu NSS/Krauzers septembra mēnesi noslēdz ar atkārtotu rezultativitātes rekordu!

Ar četrām uzvarām piecās spēlēs un vienu punktiņu par zaudējumu spēles papildlaikā, Talsu Virslīgas florbola komandas „Talsu NSS/Krauzers” pirmo sacensību mēnesi noslēdz atrodoties turnīra tabulas pirmajā vietā.

Septembra mēnesī  „Talsu NSS/Krauzers” ar 6:5 uzveica „Lielvārde/Fatpipe”, ar 5:6 izbraukumā spēles papildlaikā piekāpās „Rubene” komandai, ar 9:6 uzvarēja Liepājas „Kurši/Ekovalis”, ar 4:3 spēles papildlaikā FBK  „Valmiera” un ar 14:5 „Ogres Vilkus”. Pēdējā spēlē pret „Ogres Vilkiem” Talsu florbolistiem atkārtots komandas rezultativitātes rekords- 14 gūti vārti, tas izdevies vien 2007./2008.gada sezonā, kad talsinieki viesos ar 14:13 pārspēja Stalbes „Pārgauju”.

Oktobra mēnesī komandai būs jāaizvada tikai trīs spēles, jo Pasaules čempionātam turpina gatavoties Latvijas U19 un Latvijas Vīriešu izlases, kuras aizvadīs treniņnometni un 6 nāciju turnīru. Nākošā „Talsu NSS/Krauzers” mājas spēle paredzēta 6.oktobrī 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

Apgriezienus uzņem arī Latvijas florbola  čempionāta 1.līgas komandas. Čempionātā Talsi tiek pārstāvēti ar komandu „Talsu NSS/Zerorisk”, kas veidota galvenokārt no jaunajiem florbolistiem, kam Virslīgas čempionāts vēl nav pa zobam, kā arī spēlētājiem ar pamatīgu pieredzi florbolā, kas palīdzēs jauniešiem spert  šos nepieciešamos soļus Virslīgas virzienā. Pirmajā spēlē komanda piedzīvoja zaudējumu pērnās sezonas sudraba medaļu ieguvējiem „Irlava/Avant”, otrajā spēlē izcīnīta uzvara viesos ar 6:5 spēles papildlaikā pārspējot „Saulkalne” vienību, bet trešajā spēlē pārliecinoši pārspēta SC „Mēmele/Code” komanda ar 8:3.

 

Mārtiņš Maķevics

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts