Talsu NSS/Krauzers nostiprinās līderpozīcijā

Talsu NSS/Krauzers nostiprinās līderpozīcijā

Kārtējo regulārā čempionāta spēli aizvadījuši “Elvi florbola Virslīgas” spēlētāji. “Talsu NSS/Krauzers” komanda izbraukuma spēlē tikās ar “Bausku”. “Bauskai” čempionāts neveiksmīgs un par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs komanda vairs necīnās. Tikmēr talsiniekiem 2.vieta čempionāta tabulā un iespēja vēl vairāk nostirpināties vadošajās pozīcijās.

Spēli “Bauska” iesāka aktīvi, vispirms par augsti paceltu nūju uz Valtera Kasjaņenko vārtiem tika nozīmēts soda metiens, kuru Valters veiksmīgi atvairīja. Bet minūti vēlāk “Bauskai” arī pirmais vārtu guvums- 1:0. Perioda vidū Jānis Ragovskis aizskrien ātrajā uzbrukumā, piesaistot sev gan aizsargus, gan vārtsargu un izdara piespēli Marekam Stančikam, kuram atliek vien raidīt bumbu vārtos. Jau nākošajā nomaiņā Andrejs Šķerbergs nodemonstrē savu lielāko trumpi- metienu no distances un panāk 2:1 vadību. Otrajā periodā Mareks Stančiks gūst savus otros vārtus un panāk 3:1. Spēlējot skaitliskajā vairākumā, “Bauska” netiek galā ar ātro Emīlu Krūmiņu, kurš izskrien viens pret vārtsargu un gūst vārtus mazākumā- 4:1. Trešajā periodā Valteram Kasjaņenko vēl viens atvairīts soda metiens. Pretinieks mēģina lauzt spēli ar dažādiem paņēmieniem, bet rezultātā mūsējiem skaitliskais vairākums pat 5:3 un abus lieliski izdodas realizēt- vispirms Artis Raitums no Toma Bitmaņa piespēles, bet mirkli vēlāk Emīls Krūmiņš no Jāņa Ragovska piespēles- 6:1. Perioda beigās vēl komandas apmainās vārtu guvumiem- talsiniekiem vēl viens vārtu guvums mazākumā, precīzs Armands Budreika- 7:1, bet mājniekiem vārtu guvums vairākumā- 7:2. Par spēles labāko spēlētāju tiek atzīts- Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 21 no 23 pretinieku metieniem. Rezultatīvākā spēlētāja gods – Jānim Ragovskim, kurš izdarīja 4 rezultatīvas piespēles.

Nākošo spēli Talsu NSS/Krauzers aizvadīs 17.februārī Cēsīs.

Sākušās izslēgšanas spēles Latvijas čempionāta 1.līgā. Sestdien 16.februārī 15:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē Talsu NSS/Zerorisk tiksies ar Latvijas Univeristāte/FS Masters.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts