Talsu NSS/Krauzers iegūst 6.vietu Czech open 2023 florbola turnīrā

Talsu NSS/Krauzers iegūst 6.vietu Czech open 2023 florbola turnīrā

No 9. – 13. augustam Prāgā, Čehijā norisinājās florbola turnīrs Czech open 2023.

Talsu NSS/Krauzers aizvadīja trīs grupu spēles, kurās izcīnītas trīs uzvaras pret FLORBAL CHOMUTOV no Čehijas (6:3), pret nākamajiem PRO grupas uzvarētājiem RIG UMEÅ IBF no Zviedrijas  (6:3) un pret FLORBAL VARY no Čehijas (8:2).

Talsu komanda iekļuva ceturtdaļfinālā, kurā spēlēja pret Ralfa Poļa jauno komandu no Čehijas SOKOLI PARDUBICE , rezultāts 3:6.

Atlika spēlēt par 5.-8. vietu, kur pusfinālā pēcspēles metienos tika uzvarēta komanda KANONÝŘI KLADNO no Čehijas (3:2).

Pēdējā turnīra spēlē piedzīvots zaudējums IRON MARMOTS no Šveices (4:5) un izcīnīta 6.vieta 16 komandu konkurencē.

“Turnīrs noteikti deva pārliecību par komandas spēkiem, domājot par Latvijas čempionātu. Nospēlējām dažādas laba līmeņa starptautiskas spēles pret pilnīgi atšķirīgiem spēles stiliem, kurās varēja redzēt, kādi šobrīd esam un pie kā jāstrādā. Filmējām katru spēli un ir daudz laba informācija, kuru jāapstrādā un jānodod spēlētājiem. Liels paldies komandas atbalstītājiem, kas nodrošināja dalību šāda līmeņa turnīrā. Paldies spēlētājiem par dalību turnīrā un treneriem par ieguldīto darbu, “ stāsta treneris Artis Raitums.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts