“Talsu NSS/Krauzers” grauj savus pretiniekus!

“Talsu NSS/Krauzers” grauj savus pretiniekus!

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Talsu NSS/Krauzers” florbolisti viesojās Ķekavā un Liepājā, un izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras ar 8:3 uzvarot Ķekavā, un ar 10:0 pieveicot Liepājas “Kuršus”.

Maču ar ķekavniekiem “Talsu NSS/Krauzers” iesāka miegaini un jau pirmā perioda vidū nonāca iedzinējos ar 0:2. Rezultātu mūsējiem atklāja komandas spēlējošais treneris Artis Raitums 1:2, bet pāris minūtes vēlāk pretinieks atjaunoja divu vārtu pārsvaru- 1:3. Lielisku diagonālo piespēli Tomam Bitmanim izdevās atdot Armandam Budreikam, Toms bija nekļūdīgs un pirmo periodu izdevās noslēgt ar minimālu “Ķekavas” pārsvaru- 2:3. Otrajā periodā laukumā dominēja  talsinieku otrā maiņa, kura pretinieku vārtos “salādēja” četrus bezatbildes vārtus, pa diviem vārtiem Andreja Šķerberga un Marisa Šķubura kontā. Līdz trešā perioda izskaņai laukumā ritēja aizraujoša, asa, brīžiem pat rupja cīņa, bet savā vietā bija Talsu vārtu mūris Valters Kasjaņenko. Perioda izskaņā pretinieks vēl centās ko labot, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas ļāva tikt pie viegla vārtu guvuma Valteram Kalnietim, kurš bumbiņu pretinieku vārtos raidīja no savas aizsardzības zonas- 7:3. Spēli izdevās noslēgt ar ļoti skaistu vārtu guvumu, Artis Raitums no saviem vārtiem pāri visam laukumam pa gaisu izdarīja piespēli Andrejam Šķerbergam, kurš vienā pieskārienā bumbiņu pāradresēja Marisam Bergmanim, kuram atlika vien raidīt to vārtos- 8:3. Spēles labākā spēlētāja gods Andrejam Šķerbergam, kuram divi vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

Svētdien “Talsu NSS/Krauzers” aizvadīja Kurzemes dērbiju ar Liepājas “Kuršiem”, pirms spēles abas komandas šķīra vien trīs punkti, kas spēlei piedeva vēl papildus svarīgumu. Arvien augstāku latiņu viens otram uzstāda “Talsu NSS/Krauzers””vārtsargi- pēc aizvadītās spēles pret “Ķekavu”, kurā Valters Kasjaņenko divus periodus vārtus nosargāja neskartus, Kristiāns Ralfs Lavendels pierādīja, ka “sausā” var palikt arī trīs periodus, tādejādi 20 gadus ilagajā Talsu florbola vēsturē ierakstot savu vārdu kā trešajam vārtsargam, kuram Virslīgā izdevies nostāvēt uz nules. Pirms tam tas izdevās 2004/.2005. gada sezonā Andrim Eglītim un 2018./2019. gada sezonā Valteram Kasjaņenko.

Pirmajā trešdaļā precīzi vārtu guvumi Tomam Bitmanim, Matīsam Jorenam Švedenbergam un Valteram Kalnietim- 3:0. Otrajā trešdaļā pretinieks jau uzbruka daudz mērķtiecīgāk, bet vietā bija talsinieku aizsardzība un vārtsargs, turklāt Andrejs Šķerbergs ar asu, negaidītu metienu panāca 4:0. Trešā perioda pirmajā daļā mūsējie liepājnieku vārtos sabēra vēl četras bumbiņas- divas reizes Mariss Bergmanis, vieni vārti Emīlam Krūmiņam un Klāvam Arakam, tādejādi apslāpējot jebkādu vēlmi liepājniekiem pacīnīties par uzvaru. Perioda izskaņā vēlreiz precīzs Araks, pie rezultatīvas piespēles un pirmā punkta virslīgā tiekot jaunajam talantam Aleksim Lepertam. Rezultātu perioda izskaņā noapaļo Daniels Karlsons- 10:0! Līdz ar panākumu “Talsu NSS/Krauzers” turnīra tabulā pakāpās uz 7.vietu, neļaujot atslābt gan tiem, kas atrodas tabulā virs talsiniekiem, gan tiem, kas nu jau mūsējos ķer.

Tālāk komanda turpinās izbraukuma spēļu sēriju, trešdien 20:30 ar Cēsu “Lekrings” un sestdien 1.maijā 19:00 pret “Lielvārde/Fatpipe”.

 

Biedrības “Florbola klubs “Talsi”

Valdes priekšsēdētājs

Mārtiņš Maķevics

Labākie momenti

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts