“Talsu NSS/Krauzers” finišē 4.vietā

“Talsu NSS/Krauzers” finišē 4.vietā

Noslēdzies “Elvi vīriešu virslīgas” čempionāts florbolā, kurā spēlē par bronzas medaļām Arēnā “Rīga” ar rezultātu 4:6 talsinieki piekāpās Cēsu “Lekringam”.

Spēli arēnā “Rīga” klātienē bija ieradušies vērot gandrīz 3000 līdzjutēji, tik lielas auditorijas priekšā lielākā daļa Talsu komandas spēlētāju spēlēja pirmo reizi, un likumsakarīgs arī spēles sākuma iznākums, kurā cēsinieki ātri izvirzījās vadībā ar 2:0. Komanda sāka atraisīties pēc Viestura Mārtiņa Rubeņa vārtu guvuma, kurā ar četrām viena pieskāriena piespēlēm Viesturu perfektā metiena pozīcijā izvirzīja komandas biedri- 1:2. Otrā perioda sākumā “Lekrings” atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kad ļoti neveiksmīgi nospēlēja Talsu aizsargs, ļaujot jaunajam Kevinam Šmitam izskriet vienam pret Valteru Kasjaņenko- 1:3. Tikai trīsdesmit sekundes vēlāk veiksmīgu standarta situācijas izspēli realizēja Mareks Stančiks- 2:3. Vairākas labas izdevības mūsējiem otrajā periodā, bet rezultāts paliek nemainīgs. Izsķirošo pārsvaru Lekrings panāk trešās trešdaļas vidū, kad precīzi ir “Lekringa” abi jaunie snaiperi- Kevins Šmits un Jorens Malkavs- 2:5. “Talsu NSS/Krauzers” nepadodās, fantastisku piespēli cauri visai pretinieku aizsardzībai izdara Toms Bitmanis, vienu pret vārtsargu izvirzot Arti Raitumu- 3:5. Kad līdz trešā perioda beigām bija atlikušas mazāk par piecām minūtēm, Armands Budreika veica individuālo reidu no laukuma stūra un pārspēja lieliski spēlējošo Markusu Plūdumu panākot- 4:5. Perioda izskaņā talsinieki vēl centās pārspēt pretinieku, komandas vārtsargu nomainot  pret sesto laukuma spēlētāju, bet rezultātā pretinieks raidīja bumbiņu tukšos vārtos, uzstādot gala rezultātu 4:6. Par labāko spēlētāju  “Talsu NSS/Krauzers” komandā atzina Arti Raitumu, kuram vārti un rezultatīva piespēle. “Lekringa” rindās labākais Kevins Šmits, kuram trīs vārtu guvumi. Lai arī palikuši bez medaļām, komandas vadība un spēlētāji ir apmierināti ar šosezon iespēto un gatavi kāpt vēl augstāk!

Mārtiņš Maķevics

Foto Kristaps Bērziņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts