“Talsu NSS/Krauzers” arēnā “Rīga” cīnīsies par bronzas medaļām

“Talsu NSS/Krauzers” arēnā “Rīga” cīnīsies par bronzas medaļām

Noslēgusies Elvi florbola virslīgas pusfināla spēle starp “Talsu NSS/Krauzers” un “Betsafe Oxdog Ulbroka” ar pēdējo divu sezonu Latvijas čempionāta zelta medaļu ieguvēju uzvaru. Sērijā līdz četrām uzvarām ulbrokieši izrādījās pārāki ar rezultātu 4:2 (7:8, 9:5, 5:6 PL, 5:3, 6:4, 5:2). Pusfināla sērijā talsiniekiem labākie punktu guvēji bija visi trīs Latvijas izlases spēlētāji- Artis Raitums ar 6+6, Jānis Ragovskis 6+6 un Toms Bitmanis 5+3. Artis Raitums pēc aizvadītās kārtas ar 23 rezultativitātes punktiem ir izslēgšanas spēļu rezultatīvākais spēlētājs, savukārt Jānis Ragovskis pārspējis savu līdzšinējo karjeras rekordu- 48 punktus vienā virslīgas sezonā, tiekot pie 49.punkta. Pretinieku rindās arī naskākie punktu guvēji izrādījās Latvijas izlases spēlētāji- Rolands Kovaļevskis 8+2, Edžus Ceriņš 4+8, Atis Blinds 4+7. Abas komandas darbojās ar augstu rezultativitāti, līdz ar to abiem vārtsargiem pieticīgāki rādītāji- Mārim Ronim 79% atvairīto metienu, kamēr Valteram Kasjaņenko 77.3 %. “Talsu NSS/Krauzers” vārtsargs Valters Kasjaņenko izslēgšanas spēlēs ieņem trešo vietu vārtsargu konkurencē ar atvairītiem 82.23% metienu. Viens rādītājs, kur talsinieki bija priekšā pretinieku komandai ir spēle skaitliskajā vairākumā. Talsinieki, spēlējot vairākumā, guva 7 vārtus, kamēr ulbrokieši vien četrus. Toties mūsu ātrajiem uzbrucējiem izdevās gūt arī divus vārtus, spēlējot mazākumā. Vēl viens rādītājs, kas priecē spēlētājus un liek tiem skriet arī tad, kad liekas spēki jau galā, ir spēļu apmeklējums- Talsu mājas spēles vidēji apmeklēja 400 līdzjutēju, kamēr “Betsafe Oxdog Ulbroka” pulcēja vien 257.

Talsinieki “nenokar degunu” un ir gatavi spēlei par trešo vietu arēnā “Rīga” 13.aprīlī, tiesa pretinieks vēl nav zināms, jo “Lielvārde/Fatpipe” un Cēsu “Lekrings” sērijā būs nepieciešama septītā spēle, kura notiks trešdienas vakarā. Mūsu fanu sektors 111!

Mārtiņš Maķevics

 

Foto Kristaps Bērziņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts