Talsu NSS futbolisti parāda labu sniegumu FK Iecava kausa izcīņas turnīrā

Talsu NSS futbolisti parāda labu sniegumu FK Iecava kausa izcīņas turnīrā

 

Š.g. 8.septembrī Talsu NSS 2007. gadā dzimušie futbolisti devās uz Iecavu, lai piedalītos FK Iecava kausa izcīņas turnīrā. Turnīrā piedalījās 12 komandas, kuras tika sadalītas divās grupās. Talsu NSS futbolisti tika ielozēti B grupā. Bez mūsu komandas šajā grupā spēlēja vēl Šitika FS, Jelgavas FA un FK Iecava.

Pirmā spēle tika aizvadīta pret spēcīgo Rīgas komandu Šitika FS. Spēles sākums mūsējiem nepadevās, jo tika ielaisti ātri vārti. Pēc tam aktīvi un bīstami uzbruka Talsu NSS futbolisti, bet vārtus gūt neizdevās. Pašās spēles beigās pēc lieliski izpildīta soda sitiena vārtus guva Emīls Zapereckis. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1. Nākamā spēle tika aizvadīta pret Jelgavas FA. Atkal spēles sākums nepadevās un pēc pretinieku stūra sitiena nācās ielaist vārtus. Spēles vidū vieni vārti tika atgūti, bet pašās spēles beigās atkal pēc stūra sitiena ielaidām otros vārtus. Spēle noslēdzās 1:2 ar mūsu komandas zaudējumu, kaut gan bijām daudz labāki par pretiniekiem. Šajā spēlē nesanāca realizēt ļoti daudz vārtu gūšanas momentus. Pēdējā spēle apakšgrupā tika aizvadīta ar FK Iecava, kuru uzvarējām 3:1. Diemžēl grupā palikām 3. vietā, kas komandai ļāva cīnīties par 7.-9. vietu. Cīņā par 7. vietu, tika uzvrēta FK Salaspils ar rezultātu 4:0 un nospēlēts neizšķirtu ar JDFS Alberts-2. Tādejādi mūsu jaunie futbolisti izcīnija 7. vietu 12 komandu konkurencē, kaut gan pie veiksmes varējām arī cīnieties par 1.-3. vietu. Turnīrā pirmo vietu izcīnīja FK Dobele, 2. vietā JDFS Alberts-1, 3. vietā Šitika FA.

Spēlētājiem tā bija liela pieredze, jo ar šīm komandām nekad agrāk nebija spēlēts. Šī vecuma komanda ir ļoti talantīga, treniņos ir jāpiestrādā pie taktiskās un psiholoģiskās sagatavotības un tad augstvērtīgi rezultāti neizpaliks. Mūsu komandas sastāvā spēlēja Dans Daniels Pētersons, Sandijs Čulkstens, Ričards Urķis, Regnārs Lasmanis, Daniels Kreicbergs, Eduards Silgals, Emīls Zapereckis, Toms Bodnieks, Kārlis Freimanis, Mariuss Feldbergs, Mārtiņš Zvaigzne. Par turnīra labāko spēlētāju Talsu NSS komandas sastāvā tika atzīts Kārlis Freimanis.

Paldies par atbalstu no vecāku puses un Talsu novada Sporta skolas vadības. Novēlēsim veiksmi šai komandai nākamajās spēles Kurzemes reģiona jaunatnes čempionātā.

futbola treneris Jānis Motivāns

Lepojamies!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts