Talsu NSS florbolisti starp līderiem visās vecuma grupās

Talsu NSS florbolisti starp līderiem visās vecuma grupās

Līdz ar pauzi Latvijas florbolā, kas saistīts ar lielāko notikumu Latvijas florbola vēsturē- Pasaules čempionātu arēnā „Rīgā”, ir iespējams ievilkt elpu un apskatīt, kā tad veicies Talsu novada sporta skolas jauniešiem.

ZU12 grupā Talsu NSS/Krauzers sešās spēlēs izcīnījuši piecas uzvaras un 16 komandu konkurencē ieņem 2.vietu. Ar 6:5 pēc spēles soda metienos pārspēti „Ķekavas Buldogi”, ar 12:4 „Rīgas Lauvas”, ar 6:3 „Rockets” ar 5:2 „Kuldīgas novada sporta skola”, ar 5:7 zaudējums Liepājas „Kuršiem”, bet ar 19:1 sagrauta Liepājas „Kuršu” otrā komanda.

ZU13 vecuma grupā „Talsu NSS/Krauzers” izspēlējuši vien divas spēles, kurās ar 6:3 pārspēta FS Masters/Ulbroka un ar iepriekšējās sezonas finālistiem atkārtojumā Lielvārdē pret „Lielvārdi” uzvara ar 2:1.

ZU14 grupā trijās spēlēs divas uzvaras. Ar 7:4 pārspēti „Ogres Vilki”, ar 7:1 „Rīgas Lauvas”, bet ar 3:6 cienīgs zaudējums vienai no spēcīgākajām šīs vecuma grupas komandām- FS Masters/BT1.

ZU16 grupā „Talsu NSS/Krauzers U16” četrās spēlēs izcīnījuši četras uzvaras. Ar 14:3 sagrauti „Ogres Vilki”, ar 5:3 „FS Masters/Ulbroka”, ar 15:5 „Rockets” un ar 6:1 „Lielvārde”

Junioru līgā septiņās spēlēs 5 uzvaras, ar 13:0 un 16:1 pārspētas „Rīgas Lauvas”, ar 7:9 zaudējums „Kuršiem” un 8:12 „Ķekavas Buldogiem”, ar 11:6 uzvarēta „Kuldīgas novada sporta skola”, ar 12:5 „Rockets U19” un ar 16:2 sagrauta „Bauskas BJSS”.

Pēc Pasaules čempionāta florbolā, sacensības atsāksies ar jaunu sparu. Pēc Ziemassvētkiem Talsu NSS/Irlava U20 dosies uz florbola turnīru Zviedrijā. Bet Talsu NSS/Krauzers U13 un U11 dosies uz florbola turnīru Helsinkos, Somijā.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts