Talsu NSS/Dundaga U – 14 un U – 16 grupas zēniem volejbolā – SUDRABS

Talsu NSS/Dundaga U – 14 un U – 16 grupas zēniem volejbolā – SUDRABS

  1. un 17. decembrī Rīgā, Rimi Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas jaunatnes Kausa 2022 finālsacensības volejbolā U – 19, U – 16, U – 14 vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm. Sacensības Kausa izcīņa 2022 volejbolā tiek organizētas, pateicoties Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas finansējumam.

Finālposmā kopā iekļūst 4 komandas, cīnoties par medaļām pēc olimpiskās sistēmas.

U – 16 grupā startēja Niks Martins Dišlers, Ernests Šmēdiņš, Kristers Šulcs,  Ingars Blumbergs, Deivids Roberts Sidra, Freibergs Guntis, Vizbulis Toms, Emīls Grīnerts. Labākais spēlētājs – Ingars Blumbergs.

U – 14 grupā startēja –  Daniels Deniss Gūtmanis, Ernests Napskis, Tomass Silavs, Mārcis Sudmals, Valts Verners, Niklāvs Ernests Mauriņš, Ritvars Neifelds, Alekss Apse. Labākais spēlētājs – Tomass Silavs.

Treneres – Gundega Lapiņa, Una Sila

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts