Talsu NSS audzēkņi veiksmīgi startē Baltijas kausā biatlonā

Talsu NSS audzēkņi veiksmīgi startē Baltijas kausā biatlonā

No 19.-21.janvārim Talsu NSS biatlonisti piedalījās Baltijas kausā biatlonā – 2.kārta, kas notika Hanjā, Igaunijā.

Pirmajā dienā sprinta distancē:

M15 grupā uzvarētājs – Rihards Lozbers.

M17 grupā 13.vieta – Ernests Solovjovs.

15.vieta – Rainers Krišmanis.

W19 grupā 6.vieta Karīnai Bernānei.

M19 grupā Aleksis Samcēvičs izcīnīja 2.vietu.

13.vieta – Kristiāns Kārlsbergs.

M22 grupā 1.vieta Erastam Bobrovam.

Otrajā dienā masu startos:

M15 grupā 1.vieta – Rihards Lozbers.

M17 grupā 8.vieta Raineram Krišmanim.

10.vieta – Ernests Solovjovs.

W19 grupā 5.vieta Karīnai Bernānei.

M19 grupā 2.vieta Kristiāns Kārlsbergs.

7.vieta – Aleksis Samcēvičs.

M22 grupā 3.vieta – Erasts Bobrovs.

“Rihards Lozbers- izcils gan uz slēpēm, gan šautuvē. Kad Rihards šautuvē kārtējo reizi bija nekļūdīgs un tālu priekšā visiem konkurentiem, igauņu komentētājs pieminēja Rastorgujevu un Birkentālu – varbūt igauniski noteica, ka izskatās, ka latviešiem ir kāds, kurš varētu sekot viņu pēdās,” komentē treneris Andris Šņoriņš.

“M19 grupā masu startā gāja kā pa kalniem un lejām. Pēc pirmās šautuves pirmās dienas sprinta 2.vietas ieguvējs Samcēvičs starp līderiem, pēc otrās šautuves Kārlsbergs līderu trijniekā. Pēc trešās viss slikti talsiniekiem. Uz ceturto šautuvi Kārlsbergs atnāca tikai kā devītais, bet spēja parādīt aukstasinību pēdējā šautuvē. Aizverot visus mērķus, pēdējā aplī devās kā otrais un finišu arī sasniedza 2.vietā,” uzsver Andris.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts