Talsu NSS 3 basketbolisti piedalās reģionu izlašu treniņos Liepājā

Talsu NSS 3 basketbolisti piedalās reģionu izlašu treniņos Liepājā

11.un 12.novembrī Rīgā, Gulbenē un Liepājā norisinājās pirmie reģionu izlašu treniņi basketbolā U14 un U15 zēniem, kā arī U15 meitenēm.

Kopumā tika uzaicināti 103 basketbolisti no 28 sporta skolām.

No Talsu novada Sporta skolas basketbola treniņus Liepājā aizvadīja Olivers Krauze, Andžs Zinovjevs (U14 grupa, treneris Kārlis Kantors). No U15 vecuma grupas – Lukass Pralgausks, treneris Roberts Kreicbergs.

Divu dienu garumā jaunie basketbolisti aizvadīja četrus treniņus, kā arī bija iespēja piedalīties nodarbībās par uzturu sportistiem, fizisko sagatavotību un pieņemtajām normām Latvijas basketbola izlasei.

Reģiona izlašu programmas darbība rit jau otro gadu. Mērķis šai programmai – veicināt talantīgu jauniešu izaugsmi un darba procesā iepazīstināt viņus ar prasībām, spēles principiem, kas sagaida Latvijas jaunatnes izlasēs.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts