Talsu novada Sporta skolas U16 un U18 vieglatlēti izcīna medaļas Alberta K. Leimaņa piemiņas kausā vieglatlētikā

Talsu novada Sporta skolas U16 un U18 vieglatlēti izcīna medaļas Alberta K. Leimaņa piemiņas kausā vieglatlētikā

Sestdien, 9. martā, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Alberta K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās gan U16, gan U18 vieglatlēti.

Dalībnieki sacentās 60 m skrējienā, 200 m, 1000 m, 4×200 m, 60 m barjerskrējienā, trīssoļlēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā.

Talsu novada Sporta skolas vieglatlēti ieguva godalgotas medaļas 60 m skrējienā, 4×200 m un trīssoļlēkšanā.

60 m skrējiens (U16 vīrieši):

Viks Viljams Donis ieguva 2. vietu.

Edgars Brežinskis – 18. vieta.

Kevins Aveniņš – 23. vieta.

Leons Sutra – 35. vieta.

Dāvis Gitendorfs – 41. vieta.

Marts Emīls Bērzkalns – 48. vieta.

60 m skrējiens (U16 sievietes):

Karmena Kiršentāle ieguva 8. vietu.

Marta Leinberga – Lemberga – 53. vieta.

Patrīcija Līna Bērziņa – 56. vieta.

Grēta Bodniece – 58. vieta.

Luīze Laukšteina – 60. vieta.

Līga Stepanova – 62. vieta.

60 m skrējiens (U18 vīrieši):

Raiens Tesļuks ieguva 5. vietu.

Rodrigo Kiršteins – 11. vieta.

Ralfs Vēmanis – 20. vieta.

Rihards Krists Vizums – 31. vieta.

60 m skrējiens (U18 sievietes):

Keita Arāja ieguva 14. vietu.

Luīze Krišmane – 24. vieta.

Elīna Vēvere – 35. vieta.

200 m (U18 vīrieši):

Kristers Odzelevičs ieguva 15. vietu.

Ralfs Vēmanis – 22. vieta.

Rihards Krists Vizums – 29. vieta.

200 m (U16 sievietes):

Elizabete Deksne ieguva 13. vietu.

Līga Stepanova – 39. vieta.

Luīze Laukšteina – 42. vieta.

Grēta Bodniece – 44. vieta.

1000 m (U18 vīrieši):

Kristers Odzelevičs ieguva 4. vietu.

1000 m (U16 vīrieši):

Edgars Brežinskis ieguva 10. vietu.

4×200 m (U16 vīrieši):

Dāvis Gitendorfs, Edgars Brežinskis, Leons Sutra, Viks Viljams Donis ieguva 4. vietu.

4×200 m (U18 sievietes):

Samanta Bērziņa, Elīna Vēvere, Anhela Lūse, Luīze Krišmane ieguva 2. vietu.

60 m barjerskrējiens (U18 sievietes):

Anhela Lūse ieguva 2. vietu.

Samanta Bērziņa – 8. vieta.

Luīze Krišmane – 10. vieta.

60 m barjerskrējiens (U16 vīrieši):

Kevins Aveniņš ieguva 7. vietu.

60 m barjerskrējiens (U18 vīrieši):

Raiens Tesļuks ieguva 2. vietu.

Trīssoļlēkšana (U16 vīrieši):

Viks Viljams Donis ieguva 8. vietu.

Trīssoļlēkšana (U16 sievietes):

Karmena Kiršentāle ieguva 2. vietu.

Elizabete Deksne – 10. vieta.

Trīssoļlēkšana (U18 vīrieši):

Raiens Tesļuks ieguva 6. vietu.

Trīssoļlēkšana (U18 sievietes):

Samanta Bērziņa ieguva 3. vietu.

Augstlēkšana (U16 sievietes):

Patrīcija Līna Bērziņa ieguva 6. vietu.

Augstlēkšana (U18 sievietes):

Anhela Lūse ieguva 4. vietu.

Augstlēkšana (U16 vīrieši):

Viks Viljams Donis ieguva 5. vietu.

Leons Sutra – 6. vieta.

Lodes grūšana (U18 sievietes):

Aleksandra Černova ieguva 7. vietu.

Keita Arāja – 9. vieta.

Lodes grūšana (U16 sievietes):

Paula Zorģe ieguva 9. vietu.

Marta Leinberga – Lemberga ieguva 14. vietu.

Lodes grūšana (U16 vīrieši):

Dāvis Gitendorfs ieguva 7. vietu.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts