Talsu novada Sporta skolas U-12 futbolistes izcīna 2. vietu Latvijas Čempionātā futbolā telpās

Talsu novada Sporta skolas U-12 futbolistes izcīna 2. vietu Latvijas Čempionātā futbolā telpās

Ir noslēdzies Latvijas čempionāts futbolā telpās U-12 grupā meitenēm. Talsu novada Sporta skolas apvienotā komanda ar FK Brocēni izcīnīja 2.vietu Latvijā,  finālspēlē piekāpjoties Olaines vienaudzēm.
Mūsu komanda  apakšgrupā bija ceturtā  tādēļ ceturdaļfinālā  nācās spēlēt ar iepriekšējā gada čempionēm – FK Rīgas meitenēm,ko sīvā cīņā ar 2-1 uzvarējām. Pirmo reizi vēsturē pusfinālā  Talsu futbolistes cīnījās ar  komandu “Super Nova”, un šis duelis nebija  tikai starp komandām, bet arī diviem Eņģeļiem – Talsu komandas treneri Aivaru Eņģeli un Super Novas treneri Jāni Eņģeli. Sīvā cīņā uzvarētāju nācās noteikt ar soda sitieniem, kur 9. kārtā bijām pārāki. Finālspēlē varējām sajust komandas nogurumu, ko iespaidoja iepriekšējās spēlēs un nācās piekāpties FK Olaines meitenēm, tā iegūstot vicečempioņu titulu. Esmu pateicīgs komandai par cīņas sparu un to, ka bijām kā viens vesels, jo finālā vairākas meitenes bija saslimušas un mūsu rezervistu soliņš līdz ar to bija ne pārāk garš, kas mazliet iespaidoja izšķirošo spēli.
Treneru vārdā gribam pateikt paldies visām spēlētājām. Svarīga ir laba komanda. Paldies arī vecākiem un, protams Talsu novada Sporta skolai par iespēju.

Treneri Aivars Eņģelis, Krista Eņģele, Mārcis Červoņikovs, Jānis Motivāns

FE711192-02D4-4CB7-BE2D-442B424A804C

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts