TALSU NOVADA SPORTA SKOLAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ U-10 UN U-12 GRUPAI

TALSU NOVADA SPORTA SKOLAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ U-10 UN U-12 GRUPAI

Piektdien, 10.martā Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās ļoti liels dalībnieku skaits. Jelgavas, Ventspils, Kuldīgas, Kandavas, Liepājas, Rojas, Saldus, Rīgas, Tukuma un Talsu jaunie vieglatlēti sacentās 60 m skriešanā, tāllēkšanā, pildbumbas mešanā, jauktajā stafetē.

No Talsu novada Sporta skolas piedalījās treneru – Rolanda Štrobindera, Dāvja Štokmaņa, Mihaila Vačiļas un Mika Oskerko  – audzēkņi. Godalgotu vietu izcīnīja Āris Bērzkalns pildbumbas mešanā – 2.vieta. Tūlīt aiz goda pjedestāla palika Keitija Paula Šteinberga tāllēkšanā un Heidija Gruika pildbumbas mešanā, izcīnot 4.vietu.

Rezultāti:

https://athletics.lv/lv/event/39015/competitions#all-results

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts