Talsu novada Sporta skolas sacensības Kurzemes novada sporta skolām vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām

Talsu novada Sporta skolas sacensības Kurzemes novada sporta skolām vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām

Pirmajā jūnija nedēļā Talsu novada Sporta skola organizēja vieglatlētikas sacensības Kurzemes novada sporta skolām U-10 un U-12 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās jaunie vieglatlēti no Talsiem, Rojas, Kuldīgas, Kandavas, Tukuma, Ventspils.  4.jūnijā sacensībās piedalījās U10 vecuma grupa, bet 6.jūnijā u12 vecuma grupa. Piedzīvota uzvaras garša un sacensību satraukums, laboti personīgie rekordi un piedzīvoti kritieni. Talsu novada Sporta skolas vecāko grupu audzēkņi, lieliski tika galā ar sacensību tiesāšanu, kas nepieciešams mācību procesā iegūto zināšanu pielietošanai praksē.

Sacensību rezultātus skatīt šeit:

https://athletics.lv/lv/event/40354/competitions

https://athletics.lv/lv/event/40355/competitions

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts