Talsu novada Sporta skolas/Sabiles futbola komanda Kurzemes čempionātā U10 Elites grupā izcīna augsto 3.vietu

Talsu novada Sporta skolas/Sabiles futbola komanda Kurzemes čempionātā U10 Elites grupā izcīna augsto 3.vietu

Noslēdzies Kurzemes čempionāts futbolā 8 pret 8  U10 Elites grupā, kurā veiksmīgi startēja TNSS/SABILE futbola komanda. Turnīrā piedalījās 9 komandas no Kurzemes reģiona. Astoņās spēles TNSS/SABILE futbolisti izcīnīja 5 uzvaras, 1 reizi spēlēja neizšķirti un piedzīvoja 2 zaudējumus, kopvērtējumā sakrājot 16 punktus, kas ļāva ierindoties 3.vietā. Kopā tika iesisti 33 vārti, kas ir labs rezultāts un tikai 11 ielaisti. Komandas sniegums vērtējams labi, tika izpildīts sezonas sākumā izvirzītais mērķis – iekļūšana labāko trijniekā. Jāuzsver, ka TNSS/SABILE futbolisti spēlē pie gadu vecākas grupas, kas ir labs treniņš turpmākai attīstībai un spēļu pieredzes iekrāšanai. Par labākajiem spēlētājiem varu nosaukt ikvienu spēlētāju komandā, visi spēlēja skaistu un tehnisku futbolu.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts