Talsu novada Sporta skolas jaunie basketbolisti piedalās NBA Junioru līgas spēlēs

Talsu novada Sporta skolas jaunie basketbolisti piedalās NBA Junioru līgas spēlēs

No 5. – 6. augustam Tukumā notika NBA Junioru līgas spēles.

No Talsu novada Sporta skolas piedalījās 2012. gadā dzimušie basketbolisti (U11 grupa).

Talsu basketbolistiem spēles notika pret Jelgavas, Tukuma, Kandavas un Bauskas komandām.

“Sanāca, ka uz turnīru netika 6 puiši, kas ikdienā spēlē, daži no tiem ir pamatsastāva spēlētāji. Es gribēju atteikt šo turnīru, bet sapratu, ka ir iespēja uzspēlēt tiem, kas ikdienā varbūt mazāk spēlē. Braucām tādā sastāvā, kā bijām. Kopumā pat nospēlējām ļoti labi, jo tās komandas, ar kurām ikdienā spēlējam punkts punktā ar mūsu līderiem, tās spēles bez šiem līderiem tāpat bija punkts punktā”, stāsta treneris Edgars Priede.

5.augustā Talsu U11 grupa spēlēja pret Jelgavas un Tukuma komandām.

Pirmā spēle pret Jelgavu tika zaudēta ar rezultātu 19:38.

Otrajā spēlē Talsu komanda uzvarēja Tukuma komandu ar 20 punktu pārsvaru.

6.augustā basketbolisti spēlēja pret Kandavas un Bauskas komandām.

Basketbola spēles pret Kandavas komandu vienmēr ir ļoti intensīvas. Arī šoreiz, bez komandas līderiem, spēle bija spraiga līdz pēdējai sekundei punkts punktā. Rezultātā Talsu U11 zaudēja, rezultāts 21:24.

Pēdējās spēles sākums pret Bausku nebija veiksmīgs, jo Talsu komanda atpalika par 12 punktiem. Pēdējā ceturtdaļā basketbolisti atpalika par 6 punktiem. Rezultātā Talsu komanda zaudēja Bauskai  – 31:38.

NBA Junioru līgas spēles ir veiksmīga un laba pieredze basketbolistiem. Visi bija aktīvi, guva punktus un veidojās lielisks komandas darbs.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts