Talsu novada Sporta skolas IZLAIDUMS 2020

Talsu novada Sporta skolas IZLAIDUMS 2020

Šoreiz neierastā laikā, vasaras noslēgumā, 26.augustā Talsu novada Sporta skola svinēja izlaidumu. Kā jau ierasts, devāmies uz aktīvās atpūtas parku DabaLaba Ancē. Sporta skola izlaidumu svin brīvā dabā, kur nepiespiestā gaisotnē absolventi sacentās loka šaušanā, mielojās ar  Loku šāvēju īpašo zupu, saņēma apliecību par profesionālās ievirzes izglītību un cienājās ar svētku kliņģeri. Šogad Sporta skolu beidz 115 audzēkņi, no kuriem 20V programmu beidz 89 audzēkņi, kuri turpinās mācības jau 30V programmā, bet 30V programmu beidz 26 audzēkņi. Kopā ar audzēkņiem loka šaušanā piedalās arī treneri. Šogad izlaidumu apmeklēja ļoti liels audzēkņu skaits. Arī glezna, ko absolventi glezno sporta skolai par piemiņu šogad, bija ļoti vērienīga.

Foto skatīt šeit:

https://failiem.lv/u/tb94b6mc

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts