Talsu novada Sporta skolas hokejisti viesojās Čehijā

Talsu novada Sporta skolas hokejisti viesojās Čehijā

Čehijas pilsētā Česka Ļipa norisinājās hokeja turnīrs no 28.12.2017 līdz 30.12.2017. Talsu novada Sporta skolas hokejistiem šis turnīrs kalpoja par brīnišķīgu iespēju salīdzināt pašu hokejistu prasmi ar citu valstu pārstāvētajām komandām, kā arī hokejisti vecā gada nogali pavadīja sportiskā gaisotnē, darot to, kas sirdī iedveš prieku.

Kopumā turnīrā piedalījās 9 komandas, kuras pārstāvēja tādas valstis kā Čehija, Slovākija, kā arī piedalījās vēl viena komanda no Latvijas – „Pārdaugava’’. Pirmā spēle pret mājnieku Česka Ļipas komandu ritēja ļoti spraigi un pēc kārtīgas cīņas, diemžēl, Talsu komanda piekāpās mājniekiem ar rezultātu 3:4. Pirmos vārtus mūsu komandai turnīrā guva Anrijs Krūmiņš, otros guva Ģirts Balodis un trešos -Krišjānis Grahoļskis. Otrā spēle notika tās pašas dienas pēcpusdienā pret AZ HAVIROV. Spēle beidzās par labu pretinieku komandai ar rezultātu 1:2, un Talsu komandas labā vienīgos vārtus guva Valters Niedrājs. Lai arī pirmā diena nesa zaudējumus, jaunie puiši cīnījās un nepadevās ne sekundi, demonstrējot komandas garu un maksimālu atdevi, par spīti ilgajām, ceļā pavadītajām stundām.

29.janvārī Talsu komandas pirmā spēle bija pret komandu HC Kobra, kas līdzīgi kā dienu iepriekš, beidzās ar rezultātu 1:2, par labu pretiniekiem. Eduards Siliņš guva vienīgos vārtus mūsu komandas labā. Pēc pāris stundām, spēlētāji kāpa uz ledus, lai spēkotos ar Čehu komandu SKLH ŽDARNS. Pretinieku komandai bija ļoti manāms un iespaidīgs auguma pārsvars, kā arī augsts hokeja prasmju līmenis, taču Talsu komanda cītīgi un bez bailēm cīnījās par katru laukuma centimetru. Spēle beidzās par labu Čehu komandai. 30.janvārī Talsu komandai pretī stājās komanda „Litomēŗice”, spēles pamatlaiks beidzās ar rezultātu 1:1 un tāpēc bija laiks pēcspēles metieniem, lai noskaidrotu spēles iznākumu. Sākumā mūsu hokejistiem neizdevās pārspēt pretinieku vārtsargu, taču nākamajā metienu sērijā Anrijs Krūmiņš guva vārtus un panāca spēles rezultātu par labu mūsu komandai. Zēnu cīņasspars un nepiekāpšanās bija atnesusi uzvaru un pēc pāris stundām bija pienākusi pēdējā turnīra spēle ar komandu HC Chudrim. Diemžēl komanda piedzīvoja zaudējumu, tomēr turnīrs devis daudz pozitīvas emocijas, kā arī ļoti noderīgu pieredzi, lai tālāk pilnveidotu un attīstītu spēles prasmes. Turnīra apbalvošanas ceremonijā Talsu komandas hokejists Ģirts Balodis tika apbalvots, kā labākais turnīra aizsargs, kā arī komanda saņēma diplomu par 8. vietas iegūšanu turnīrā.

Liels paldies jāsaka šoferiem: Aivim, Andim un Ģirtam par atbalstu un jušanu līdzi komandai. Paldies treneriem U.Ķierpem un R.Brālim par brauciena organizēšanu un sadarbošanos ar turnīra rīkotājiem. Kā arī milzīgs paldies hokejistu vecākiem par atbalstu, bez kā brauciens nebūtu iespējams.

 

Teksta autors:A.Krūmiņš.

hok.čeh

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts