Talsu novada Sporta skolas futbolisti izcīna 2.vietu Kurzemes čempionātā futbolā telpās U10 Elites grupā

Šogad Kurzemes čempionātā futbolā telpās U10 grupā kopā piedalījās 15 komandas, 9 komandas spēlēja Attīstības grupā un 6 komandas spēlēja Elites grupā. Katra komanda spēlēja ar katru divas reizes, kopā aizvadot 10 spēles. Kopējā statistika TNSS / SABILE futbolistiem: uzvarētas 6 spēles, viens neizšķirts un piedzīvoti 3 zaudējumi. Iesisti 27 vārti, ielaisti 18. Kopā sakrāti 19 punkti, kas kopvērtējumā ļāva ierindoties 2.vietā aiz FA Ventspils futbolistiem. Jāatzīmē, ka TNSS / SABILE futbolisti ir U9 vecuma spēlētāji, spēlējam pie gadu vecākas grupas, lai gūtu lielāku pieredzi un spēlētu pret spēcīgākiem pretiniekiem.

TNSS / SABILE spēlēja: Ronalds Grīnbergs, Raivis Āboliņš, Jēkabs Mikus Himičs, Miķelis Babris, Edvards Markuss Millers, Krišjānis Cīrulis, Everts Jānis Himičs.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Dalies ar šo rakstu!