Talsu novada Sporta skolas futbolisti izcīna 2.vietu Kurzemes čempionātā futbolā telpās U10 Elites grupā

Talsu novada Sporta skolas futbolisti izcīna 2.vietu Kurzemes čempionātā futbolā telpās U10 Elites grupā

Šogad Kurzemes čempionātā futbolā telpās U10 grupā kopā piedalījās 15 komandas, 9 komandas spēlēja Attīstības grupā un 6 komandas spēlēja Elites grupā. Katra komanda spēlēja ar katru divas reizes, kopā aizvadot 10 spēles. Kopējā statistika TNSS / SABILE futbolistiem: uzvarētas 6 spēles, viens neizšķirts un piedzīvoti 3 zaudējumi. Iesisti 27 vārti, ielaisti 18. Kopā sakrāti 19 punkti, kas kopvērtējumā ļāva ierindoties 2.vietā aiz FA Ventspils futbolistiem. Jāatzīmē, ka TNSS / SABILE futbolisti ir U9 vecuma spēlētāji, spēlējam pie gadu vecākas grupas, lai gūtu lielāku pieredzi un spēlētu pret spēcīgākiem pretiniekiem.

TNSS / SABILE spēlēja: Ronalds Grīnbergs, Raivis Āboliņš, Jēkabs Mikus Himičs, Miķelis Babris, Edvards Markuss Millers, Krišjānis Cīrulis, Everts Jānis Himičs.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts