Talsu novada Sporta skolas futbola komandas meitenes iesāk 1. līgas čempionātu

Talsu novada Sporta skolas futbola komandas meitenes iesāk 1. līgas čempionātu

Piektdien, 3.05 sporta skolas meitenes iesāka 1. līgas čempionātu kopā ar pieaugušajām “FK Laidze” komandas spēlētājām  un zaudēja ar 0-3 Iecavas komandai. Komandā debitēja vairākas spēlētājas. Galvenais spēles uzdevums tika izpildīts – bijām komanda ar labu spēli. Pretinieku komanda tikai ar 3 tālsitieniem (apmēram 20 metru attālumā), spēja pārspēt vārtsargu. Šajās epizodēs nav īpaši jāuzsver “kāpēc”, jo meitenēm vidēji augumi ir no 1.65 līdz 1.70. Mūsu meitenes radīja vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem,  varbūt  pietrūka tikai nedaudz pieredzes, lai tiktu pie vārtu guvuma. Mērķis šogad nav rezultāts spēlē, bet uzlabot komandas garu un individuālo spēli, ko varam nosaukt par pieredzi ar vēlmi spēlēt!

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts