Talsu novada sporta skolas florbolisti – starp vadošajām komandām visās vecuma grupās

Talsu novada sporta skolas florbolisti – starp vadošajām komandām visās vecuma grupās

ZU12 vecuma grupā noslēdzies regulārais čempionāts, kurā 16 komandas aizvadīja pa vienai spēlei katra ar katru. „Talsu NSS/Krauzers” U12 komanda ar 13 uzvarām   15 spēlēs ierindojās turnīra 2.vietā, priekšā palaižot tikai Liepājas „Kuršu” vienaudžus, kas uzvarējuši visās 15 spēlēs. Tālāk labākās astoņas komandas aizvadīs vēl vienu spēli katra ar katru, tādejādi noskaidrojot čempionāta galējo vietu sadalījumu.

ZU13 grupā „Talsu NSS/Krauzers” turpina bez zaudējumiem, deviņās spēlēs izcīnot deviņas uzvaras. Līdz izslēgšanas spēlēm, komandai atlikušas 9 spēles, tā, ka čempionāts pat vēl nav pusē un viss vēl priekšā.

ZU14 grupā „Talsu NSS/Krauzers” 8 spēlēs piedzīvojusi divus zaudējumus un šobrīd ierindojās ceturtajā vietā, komandas nospraustais mērķis- iekļūt pusfinālā ir ļoti reāls, īpaši pēc uzvaras pār spēcīgo CPSS/Lekrings vienību ar 10:9 pēc spēles soda metienos.

ZU16 grupas jaunieši, tāpāt kā 13 gadīgie zēni turpina bez zaudējumiem un desmit spēlēs izcīnījuši tikpat uzvaru. Prieks, ka abas reizes izdevies uzvarēt vienus no galvenajiem konkurentiem uz čempionāta zeltu- Lielvārdi, uzvarot ar 3:1 un 6:1.

Junioru jeb U20 līgā „Talsu NSS/Irlava” noslēguši regulāro čempionātu 18 spēlēs izcīnot 14 uzvaras. Komanda šobrīd ieņem pirmo vietu, bet visticamāk akritīs uz otro vietu. Komamandas mērķis regulārajam turnīram bija tieši iekļūt starp labākajām divām komandām, kas garantē automātisku iekļūšano čempionāta pusfinālā.

 

Mārtiņš Maķevics

018 015

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts